Wpis z mikrobloga

Typiara od początku nie kryła rozczarowania podszytego pogardą. Nawet skomentowała przy kamerach "pierwsze wrażenie #!$%@?". Typek na jej poziomie urodowym, był dla niej naprawdę w porządku na początku, dalsze jego głupie zachowania wynikały z czego wynikały, wysoce prawdopodobne również podpuch i manipulacji produkcji. Naprawdę skąd u was kult tej osoby, która wykazała się takim brakiem szacunku od początku, która sama urodą nie grzeszy i generalnie patrząc tylko na nią, kiedy nie miała nawet powodów żeby nim gardzić zachowywała się jak zachowywała? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#slubodpierwszegowejrzenia
Inch7allah - Typiara od początku nie kryła rozczarowania podszytego pogardą. Nawet sk...

źródło: comment_164631326973wRecaVDP0ybaAyTc9BhS.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Typek na jej poziomie urodowym


@Inch7allah: starając się być w pełni obiektywnym to #!$%@?ąłeś mega głupotę. Laska spokojnie 6-6,5, typek między 2,5 a 3,5 trzymając się standardów.

Oczywiście, że miała być prawo rozczarowana. Jakbym ja dostał małą grubą, rudą laskę, to chyba bym się obrócił na pięcie, napluł w ryj organizatorom i #!$%@? położył na ten eksperyment za robienie ze mnie wała. Została zrobiona w balona tak samo jak ta
  • Odpowiedz
Córka lekarza i tyle w temacie. Ona inaczej brzydka nie była, ale ego miała Cindy Crawford, a Przemo został pogardzony, bo ona jakby dostała takiego Łukasza Kuchtę to może byłaby zadowolona. Tylko Łukasz niestety, ale też może urodowo dla niej idealny, ale jako mąż Oliwii nie utrzymał małżeństwa, co o czymś świadczy, bo on z tych co dzisiaj kocha, jutro nie, a tak naprawdę to najważniejsza jest matka co na insta szaleje
  • Odpowiedz
@sikalafou: powiedzmy, że te oceny to już kwestia dyskusyjna i gustu. Dla mnie podobny poziom, ale już to zostawmy. Ale co do reszty - to nie jego wina, że tak ich dobrali. I jakoś Ewcia od Dareczka nie jechała w ten sposób po nim. Czy jakiś Karol na przykład... Co miał w głowie na temat Igi to miał i łatwo się domyślić, a jednak nie upokorzył jej jak cham. Jakbyś
  • Odpowiedz
@Inch7allah: Ewa Dareczka jechała w inny sposób, ale nawet ta akcja z psem co raczej Darka nie polubił, a ona go nie chciała uspokoić. A Karol to była do tej pory największa klasa w programie. Człowiek o trzy poziom wyżej niż uczestnicy. W sumie jedynie raz socjologicznie spełnili zachciankę pana, dali mu Anitę, mają 2 dzieci, ale oni nie chcą iść drogą szczęśliwych par. Tylko cel jest jeden-oglądalność. To samo
  • Odpowiedz
@Inch7allah: Co do ostatniego pytania, nie wiem jak wygląda kontrakt, ale jakby mi dali laskę na poziomie urody przemkorożca to bym po prostu nie brał ślubu i oszczędził wszystkim nerwów. Pewnie kontrakt im na to nie pozwala, a też nie uważam żeby go upokorzyła bo niby w jaki sposób? Że się rozpłakała prawie? To są emocje. Kobiety są bardziej emocjonalne niż faceci i trudniej im ukryć fakt obrzydzenia, rozczarowania. Po
  • Odpowiedz
@sikalafou: nie możesz sobie po prostu nie wziąć ślubu. Idziesz do programu i podpisujesz kontakt to wiesz, że tego nie możesz zrobić. Więc się tak nie wymadrzaj co to Ty byś nie zrobił i jak byś się nie zachował. Idąc do programu wiedziała też, że to eksperci (albo jeszcze ktoś inny) wybierają partnera, a nie partner Ciebie. Można się zachować emocjonalnie i nietaktownie, ale osoba która nie jest zepsuta, później
  • Odpowiedz
@general_row_grotecki: to prawda. Są bardzo wysokie kary i każdy uczestnik o tym wie. Tak samo jak każdy uczestnik niebędący upośledzony umysłowo wie, że to nie wina drugiej osoby, że został do niej dopasowany. I każdy ma prawo żyć jak chce, wyglądać jak chce, o ile nikogo tym nie rani ani nie okrada. Tym bardziej że to nie była pierwsza edycja i wielce inteligentna dama powinna już wyciągnąć wniosek, że część
  • Odpowiedz
@general_row_grotecki: Ja jestem ciekawy czy TV daję za darmo adwokatów do rozwodu, bo mój kuzyn wydał na rozwód na panią adwokat w mieście pod zachodnią granicą 12 000 złotych jej honorarium, więc ceny w Warszawie mogą być dużo, dużo wyższe. Średnio był zadowolony z jej pomocy, ale jak mi powiedział i tak ta cena była po jakimś rabacie, bo ta adwokatka była jakąś znajomą jego matki. W sumie bez adwokata
  • Odpowiedz
@Inch7allah: racja, mimo że trochę było mi jej szkoda, że musiała znosić ekscesy przemkorożca. Ale po tym niedawnym odcinku cofam swoje słowa, ona ma ego na wybujałym poziomie, w dodatku trochę przybrała na masie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak więc nie jest to żadna miss, podobnie jak Agata. Jedna i druga już na ślubie zaparła się, że nic z tego nie będzie, a po Martynce faktycznie
  • Odpowiedz
  • 0
gdyby przemek jeszcze okazał się spoko, to mogłabym się zgodzić, ale oboje nie grzeszyli umiejętnością w relacje
  • Odpowiedz
@czims: ale powtarzam, że o niej świadczy jej zachowanie w momencie kiedy gościu miał czystą kartę i nic o nim nie wiedziała. I to co miało miejsce potem może jego obciążyć, ale nie usprawiedliwić jej.
  • Odpowiedz