Wpis z mikrobloga

@peterpan: Zobacz sobie ceny na stacjach a nie wysyłasz jakieś screeny prawda jest taka że jest wszędzie koło 6 zł albo już ponad. Tak przyznaje się jestem ruską onucom , ale cena są takie naprawdęXD Może to Obajtek jest ruską onucom bo w końcu podwyższa ceny w hurcie XD
  • Odpowiedz
@Janusz_Lubikwasa: @lentilek: No cóż, jak wszyscy mówili, że też odczujemy sankcje (m.in. przez wzrost cen surowców energetycznych) to myśleliście, że tak tylko straszą? Skoro wyrzucamy z miksu tańszą ropę z rosji to logiczne, że paliwo podrożeje, baryłka wczoraj przebiła 100USD, a do tego PLN jest bardzo tani (inwestorzy wyprzedają z portfela waluty wschodnioeuropejskie, inb4 Hrywna nie tanieje, bo już się ustabilizowała, od dawna nie jest instrumentem inwestycyjnym). (
  • Odpowiedz
PS. Tak, warto trochę pocierpieć żeby rosja się wykrwawiła.


@piker: jestem w stanie płacić 6,20 zł/litr jeśli odjebią przez to Putlera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zależy od stacji - większość orlenów oraz lotosów, które mijam mają paliwo po 5.99, shell dosłownie ponad 6, natomiast CircleK rzeczywiście ma cenę 6.20

@tytanowyy: niestety #!$%@? prawda, na Circle K nie było pb95 dzisiaj w ogóle, zatankowałem koniec końców na
  • Odpowiedz