Wpis z mikrobloga

Zaczynam się czuć jak w uniwersum Marvela, bo putejn w "mediach" NWO i "foliarskich" jest przedstawiany jak Thanos który uratował ziemię bo nie pozwolił na narodziny celestiala.

Z tego co już wyczytałem w "mediach foliarskich" generalnie putejn przeciwstawił się WHO bo on nie chce rządu międzynarodowego, zniszczył super tajne bidejnowskie laboratoria chemiczno-wirusowe na Ukrainie bo sataniści z "pustyni" po nie udanym covidzie 2 letnim próbują innych podstępów zniewolenia ludzi i dlatego jest teraz taki atak na Rosję żeby ją zniszczyć bo sie nie podporządkowała. Generalnie te wirusy miały byc uzyte do zniszczenia Rosji ponoć .....

- słyszeliście inne teorei jeszcze ? dawajcie linki i filmiki obejrze sobię.

Jeszcze jest trochę informacji o zasiedlaniu Polski Ukraińcami i wojnie Polsko-Ukraińskiej. Np że ci co teraz oddają swoje ziemie i mieszkania Ukraińcom - już ich nie odzyskają etc etc

#wojna #ukraina #teoriespiskowe
  • 8
@IronHide: ja czytałem jeszcze, że wojny w ogóle nie ma, wszystko na green screenie, putlin ma wyzwolić świat z podatków i wprowadzić GESARA, anulować kredyty, darmowa energia i że jest wcieleniem dobra na ziemi.
Głowa pęka od tego. Niech daje darmową energię, ale po co ludzi zabijać?
@IronHide: ja kiedyś trafiłem na telegramie na takie różne grupy. Najwiecej pro rosyjskich jest na grupach „duchowych” - tam każdy widzi Putina jako dobrego chłopca. Na YouTube jeszcze jest gość Coach Red Pill, też oderwany od rzeczywistości, na swoim telegramie opowiadał jak armia ukraińska z ekipami filmowymi chodzi ( ͠° °) to są prawdziwe wyprane mózgi.