Wpis z mikrobloga

a tym którzy się z wami nie zgadzają oszczędzicie czasu poświęcanego na odkrywanie kompromitacji i ruskich wpływów w pozornie patriotycznych środowiskach


@Leniek: przecież sami twoi pluli na straż graniczną w listopadzie¯\(ツ)_/¯

wexcie sie #!$%@? konserwy w garść i zróbcie w końcu swoje porządne konserwatywne ugrupowanie od zera, wszystkim to wyjdzie na dobre - wy będziecie mieć swój głos w dyskusji publicznej,


@Leniek: Gwiazdowski próbował, ale niestety szybko z tego
szybko z tego szamba się wycofał.


@Kaczypawlak: sam tam nie był, potrzeba dużo czasu i sporo umiejętności żeby coś od dołu zbudować, brakło determinacji jednemu, to nie można rezygnować tylko na tych fundamentach budowac coś dalej. Jeden lider to za mało
sam tam nie był, potrzeba dużo czasu i sporo umiejętności żeby coś od dołu zbudować, brakło determinacji jednemu, to nie można rezygnować tylko na tych fundamentach budowac coś dalej. Jeden lider to za mało


@Leniek: i mamy ten sam syf od 30 lat, u Hołowni zobacz ilu dawnych peowców jest( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak to było u Mazurka, że potem wszyscy się po plecach klepali?( ͡°
@Kaczypawlak: macie przecież kilku rozumnych którzy byli w konfie, więc im konserwatyzm pasuje, ale z niej wyszli jak zobaczyli co się #!$%@?, choćby liroy. #!$%@?, chociaz moje polądy sa w kontrze do konserwatywnych, to bym wam pomógł się organizować, pod warunkiem że nie będzie to kolejny spęd oszołomów.

Zdrowa konserwatywna partia jest w Polsce potrzebna
macie przecież kilku rozumnych którzy byli w konfie, więc im konserwatyzm pasuje, ale z niej wyszli jak zobaczyli co się #!$%@?, choćby liroy. #!$%@?, chociaz moje polądy sa w kontrze do konserwatywnych, to bym wam pomógł się organizować, pod warunkiem że nie będzie to kolejny spęd oszołomów.

Zdrowa konserwatywna partia jest w Polsce potrzebna


@Leniek: to zauważ, że nawet jak jeden jest proruski neuropki jadą po całej partii¯\_(ツ)_/¯ u nich tak
u nich tak zawsze jest cokolwiek nie zrobisz i tak cię zjadą bo nie jesteś z ich stada


@Kaczypawlak: no ja też jestem neuropek a i lubię Cie nawet od czasu do czasu zaczepić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no ja też jestem neuropek a i lubię Cie nawet od czasu do czasu zaczepić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Leniek: jednak ty nie jesteś z tego stada co wszystkich wyzywa jak leci od ruskich onuc, faszystów, nazioli, kuców czy szurów(σ ͜ʖσ) bo sponsor ma inną linię ideową niż rozmówca jak u niektórych xD