Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna
Mirki i Mirabelki, jest sprawa.

Jak wiemy potrzeby na Ukrainie są jak studnia bez dna, ale każda pomoc jest na wagę złota a jeszcze ważniejsze, aby była ona skuteczna. Obecnie ludzie nie związani z organizacjami lub służbami mają problem jeśli chcą aby pomoc nie trafiła tylko na granicę, ale dalej w głąb Ukrainy. Dostawy na teren Ukrainy albo są bardzo mocno utrudnione, albo nie istnieją i zaczyna brakować dosłownie wszystkiego. I tu pojawia się firma RGC, która jest odpowiednikiem naszego PGNIG na terenie Ukrainy i współpracuje z firmą, w której jestem zatrudniony. Posiadają swoje własne centra logistyczne i chcą przekazywać dostawy oraz wszelką pomoc w głąb Ukrainy, aby mogła być tam gdzie jest potrzebna. Już dzisiaj wyjechały z mojej miejscowości 4 busy i ciężarówka załadowane pod sufit i zostały odebrane przez RGC. Obecnie produkują nawet zasieki przeciwczołgowe i pomagają gdzie tylko mogą. Poniżej możecie zobaczyć e-maila, którego dostałem od głównego koordynatora RGC we Lwowie.

Do sedna:potrzebujemy kogoś bliżej granicy, aby mógł przekazywać RGC paczki i potrzebne artykuły aby mogły ruszyć dalej na Ukrainę. Jeśli macie informację, że ktoś robi zbiórkę, albo chciałby pomóc ale nie wie jak, lub chce przewieźć towar na granicę może skontaktować się ze mną aby pomóc w ich efektywnemu dostarczeniu. Dostałem również informację, że służbom oraz cywilom potrzebne są powerbanki(jakiekolwiek, używane nowe, ), bo aktualnie nigdzie nie są dostępne (zostały wykupione) a są potrzebne aby mogli być w stałym kontakcie szczególnie podczas 14-16 godzinnego patrolu. Chodzi o skoordynowanie tego w taki sposób aby też RGC mógł podjechać ciężarówką i załadować ile się da aby wykonywali jak najmniej kursów, tym bardziej że obecnie ruscy strzelają do wszystkiego jak popadnie.

Jeśli nie chcesz lub nie możesz, daj plusa dla zasięgu.
Pobierz Evilr0kerZ - #ukraina #wojna
Mirki i Mirabelki, jest sprawa.

Jak wiemy potrzeby n...
źródło: comment_1646238590R3xM74shkQ5E60DzuHDfgM.jpg