Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 478
byłeś dobrym dronikiem, nagrywaliśmy razem świat którego istnienie jest teraz zagrożone więc leć pomagać namierzać kacapów. Jestem z Ciebie dumny
Ps. Jakby ktoś jeszcze miał drona do ofiarowania to profil fb Warsaw by Drone organizuje zbiórkę która zostanie przekazana dzielnym Ukraińcom. Zachęcam do dołączenia. Więcej info na fb.

#ukraina #putinchuj #drony
dirtyHorse - byłeś dobrym dronikiem, nagrywaliśmy razem świat którego istnienie jest ...

źródło: comment_16462370454CoMFa41DSTZYTSrUhDLYp.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dirtyHorse: Jest jakaś realną wartość bojowa? Udźwig maja kiepski, nie da się ich wyłączyć zdalnie i zrzucić na głowę. W jaki sposób można je użyć żeby stanowiły zagrożenie?
Chyba że tylko jako rekonesans ale w miejskim otoczeniu może być ciężko z zasiegiem
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: XD a ty myślałeś, że jak oni prosili ludzi o wysyłanie dronów to ktoś wyślę Reapera albo Bayraktara? Większość wojskowych dronów to maszyny zwiadowcze, nawet na poziomie taktycznym drużyny, obraz z góry daje mega przewagę.
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: z doświadczenia wiem że takim dronem można sporo zobaczyć, a w warunkach bojowych można to zrobić zupełnie bezpiecznie i z wysokości niedostępnych dla ludzi. ale jeśli się kacap potknie na nim i sobie głupi ryj rozwali to też profit.
  • Odpowiedz
@hrumque: myślisz że na Ukrainie nie ma smartfonów? appka i rejestracja to kilka minut roboty, a z tego co się orientuję to drony lecą do odpowiednich ludzi którzy wiedzą jak je obsługiwać i jak je najlepiej wykorzystać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dirtyHorse: no ok, tylko pamiętam że serwisujwc koledze - nie miałem zupełnie jak go sprawdzić bez pełnej rejestracji, aplikacji, aktywacji online itd, nie przechodziło bo nie wyrejestrowane konto z jego sprzętu ...
  • Odpowiedz
@dirtyHorse: myślę, że taki dron w ogarniętym oddziale piechoty może robić za oczy kilku osób. A i trudno to trafić więc dodatkowy plus.
Ten sprzęt oddany przez WbD to chyba kilkanaście kantów polskich cebulionów kosztuje, nie?
  • Odpowiedz