Wpis z mikrobloga

Jak zauważyliscie lub nie #usa na poważnie wzięło się w tej wojnie za wojne informacyjną i łatwo ją wygrało.

Mam nadzieję że to będzie nowy trend i zacznie się na szeroko pojętym Zachodzie w tym w Polsce za mordę ruskich trolli i pożytecznych idiotow jak przede wszystkim konfederaci.

Doszlo do tego że pierwszy raz w zyciu zacząłem rozważać na poważnie głosowanie i popieranie PiSu - skoro Polactwo jest takie głupie że po 6 dniach wojny woli się skupiać na tym że murzyn w Przemyślu się spierdzial to może faktycznie jedyne na co zasługujecie to pisowski zamordyzm ?

Może i nie będzie liberalnej demokracji ale za to Polska nie będzie się przesuwala w strefe wpływow Rosji. Kucharka w Trybunale, upolityczniona KRS i 500 plus na bombelka to niska cena.

Lepiej być pod pisowskim butem niż pod ruskim.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #szury #ukraina #wojna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kjedne: Taki czysto pisowski but to dalej uważam że bierze kasę z Kremla ale zobacz jak zamilkł Kaczyński , Ziobro, macior. Jedynie bracia kremlowscy uderzyli (mocno strzelając sobie w stope). Za to pierwsze skrzypce gra Duda z Morawieckim
  • Odpowiedz
@kepak: akurat Macior to zamilkł kolo 2018 r. a Ziobro zawsze milknie jak jest rzeczywisty problem. Ale faktycznie zastanawia mnie cisza na Żoliborzu.
  • Odpowiedz
@Kjedne: Jak dla mnie to pro orbanowskie ( w domyśle pro kremlowskie) frakcje są obecnie w odwrocie tylko wszystko rozgrywa się za kulisami. Zobaczymy jak to się skończy ale i tak bym im nie ufał.
  • Odpowiedz
@kepak: myślę że Pan Prezes jako w głębi duszy wrażliwy gejuszek jest zszokowany całą sytuacją i może coś do niego dotrze chociaż też mam ograniczone zaufanie xd
  • Odpowiedz
@Kjedne: Daje miesiąc i znowu zaczną się całować z Orbanem. A osobiście uważam że każdy kto prowadzi politykę kremla powinien zostać ze świata polityki usunięty,
  • Odpowiedz
@Kjedne: A ja mam inne zdanie, po wczorajszym ataku prawicowej dziczy na osoby o innym kolorze skóry, doszedłem do wniosku, że polaczki powinny być ruchane na każdym kroku, im się to najwyraźniej podoba. Inteligentny człowiek wyjedzie z tego syfu, a pan polaczek będzie mógł rozszerzać jeszcze bardziej swojego anusa, tym razem dla JE Putina. Jak tak się o to prosi, to niech ma¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz