Wpis z mikrobloga

#weszlo #kanalsportowy #goalpl @Jakub_Olkiewicz

Rozumiem, że wszyscy są zajęci wojną, ale dlaczego Stanowski nie podał informacji, że odeszliscie razem z Leszkiem Milewskim do goal.pl?
Albo jestem ślepy (jeżeli tak, to zwracam honor), ale na jego Twitterze nie ma żadnej informacji o tym. Strona weszło też zero informacji. Nawet głupiego dziękujemy.
Są jedynie wasze twity.
Podejrzewam, że musiało być grubo przy rozstaniu, bo Krzysio zabawił się w krwawego Romana i powycinał tych, którzy mu zagrażali.
W sumie, to byliście ostatnimi osobami, dla których tam wchodziłem.
Teraz już meczyki.pl są bardziej legitne. No i od tej pory goal.pl zacznę śledzić dla waszych treści.
  • 12
Ja nie popadam. Ale sam fakt tego, że sam Stanowski i weszło milczy daje do myślenia.
A jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę.
Jakubowi i Leszkowi przestała się zgadzać za kontenkt, który robili, to odeszli. Nie tylko oni w ostatnim czasie.

Tajemnicą poliszynela jest to, że Stanowski słabo płaci.
A jeszcze ostatnio doszła lojalka, że tylko Fuksiarza mogą reklamować. Oczywiście za darmo, w ramach umowy z Krzysiem.
@Anthermil: Racja nikt mu nie zagrozi. Tylko problem jest w tym, że od swoich pracowników wymaga lojalki, i nie pozwala im poza weszło monetyzować swojej popularności. Tak samo jak Polsat z Borkiem swego czasu.
@kale_sony: Żegnaliśmy się telefonicznie, w zgodzie i bez wzajemnych pretensji. Obecnie Stan koordynuje tyle ogromnych projektów, że kompletnie się nie dziwię, że nie ma jakichś ckliwych tekstów na TT. Co sobie mieliśmy powiedzieć - powiedzieliśmy sobie prywatnie. ;)

Co do odejścia z Weszło - wyjaśnialiśmy w live. Starzejemy się, a to jest jednak NAPRAWDĘ dynamiczny portal, pełen doskonałych i przebojowych, najczęściej też młodszych od nas ludzi. Nie trzymaliśmy ich tempa, z
@Jakub_Olkiewicz: W to, że jesteście już starzy, pracować się nie chce tyle co kiedyś, a stara i gowniaki non stop drą ryja, wierzę.
Nie wierzę natomiast w pierwszy akapit. Kuluary mówią co innego. A skoro Stano nie ma czasu, to chociaż Roki mógł się wysilić na dwa zdania. W suchym info nawet.
Niemniej jednak z fartem ziomeczki. Będę na was "paczał" w nowym serwisie.