Wpis z mikrobloga

Wyplusujcie to w gorące żeby ludzie przeczytali w co gra z nami Rosja.

Tak, na wykopie mamy mnóstwo ruskich trolli, którzy gardzą nami i próbują nas wewnętrznie skłócić.
Wczoraj w pewnym momencie ilość wpisów o imigrantach z innym odcieniem skóry przybrała tak olbrzymi rozmiar, że dochodziła do kilku wpisów na minutę pod tegiem #ukraina #rosja #wojna
Było tego więcej niż innych wpisów.

Co ciekawe, większość wpisów pod którymi umieściłem obrazek jak poniżej, została usuniętych przez samych autorów.
Jedna osoba została zbanowana za multikonto, kilkanaście postów zostało usuniętych, kilka zostało na portalu.
To tylko statystyka z 20 minut wczoraj wieczorem.
Pobierz
źródło: comment_1646207620m5R1XIYRNt8H4xCkZ4XN5t.jpg
  • 6
@exploti: ja teraz widzę większość wpisów, manipulacji i dezinformacji wycelowanych we wszystkich krytykujących odgryzanie palców i ataki nożami. Jedni zwracają uwagę na problem, drudzy mielą temat rozszerzając to że wszędzie rasizm panie i bicie studentów
@exploti albo wyciągnęli wnioski albo po prostu już tak długo są na portalu że mają setki starych kont. Moderacja nie perm banuje ich, wystarczy że poczekają miesiąc i można trollowac dalej
@exploti: wielokrotnie spotkałem się z kontami starszymi niż 3-5 lat, które siały dezinformację i nawoływał do nienawiści. Podejrzewam, że sku*wysyny sowieckie są na tyle wyrachowani, że konta powstawały lata temu, albo nasi rodacy to idioci. W sumie why not both.