Wpis z mikrobloga

Znowu wstyd na całą Europę, bo buzujący Sebek naziol zamiast podziękować za gest śniadego inżyniera, który chcial mu wręczyć starodawny nóż którym dziadek walczył I wojnie mezopotamskiej, prawie pobił bezbronnego uchodźcę wojennego. Wstyd p0laczki.
#ukraina #przemysl
niezdiagnozowany - Znowu wstyd na całą Europę, bo buzujący Sebek naziol zamiast podzi...
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@niezdiagnozowany: I jeszcze - dowodem na agresję nielegalnych jest nagranie z jakiegoś sklepu gdzieś, gdzie ktoś przebrany za namiot zaatakował nożem sprzedawcę że ten niczym Rambo rozbroił napastnika. Poproszę info od policji, że tak było w Przemyślu albo uznajemy to za onucowy fejk.
Ja nie twierdzę, że tak nie było. Tylko ruskie onuce też nas zasypują fejkami o chcą zniszczyć wizerunek Polaków który od kilku dni głośno idzie w świat.
Przy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ciezki_przypadek: tylko wiesz, właśnie tych służb nie ma(po tej akcji moze coś się zmieni). Służby miały #!$%@? to ludzie chcieli coś z tym zrobić, a teraz wy łykacie propagandę że wyzwala się rasizm, nienawiść
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@neo320: Twierdzisz, że nie ma policji i straży miejskiej? Nie reagują na wezwania? Medialne wezwania korwinowców obudziły sebiksów wszelkiej maści. I jak rozumiem i względnie popieram instytucję patroli obywatelskich, tak na nagraniach widać bandy napiętych dzieciaków które krążą bez pomysłu i szukają zaczepki. BO CIAPATE! Stary, to jest rasizm. Co innego zatrzymywanie czy wskazywanie służbom ludzi którzy łamią prawo czy budzą jakieś wątpliwości, a co innego szukanie zaczepki i budowanie napięcia
  • Odpowiedz
@ciezki_przypadek: gościu jak wzywałem do napadu z nożem na sklep to przyjechali po 4 godzinach bo "no sprawca już uciekł to po co się śpieszyć"

Nie pierwszy raz policja nic nie wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ciezki_przypadek:

I jeszcze - dowodem na agresję nielegalnych jest nagranie z jakiegoś sklepu gdzieś, gdzie ktoś przebrany za namiot zaatakował nożem sprzedawcę że ten niczym


Oczywisty onucowy atak. Przeciez kazdy wie, że szanujący się inżynierowie chodzą w elegnackich piżmowych garniturach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@prnppp: Tego jeszcze brakowało żeby ktoś mnie nazwał ruską onucą xDDD Jakbyś przeczytał co napisałem to takiego potwierdzenia oczekiwałem. Dziękuję za link ¯\_(ツ)_/¯

@niezdiagnozowany: Manipulujesz jak dzieciak.

@neo320: Kurde ludziska. Czytajcie ze zrozumieniem wypowiedzi innych. Ludzi nie nakręcił widok za oknem tylko prędkość informacji, również niepotwierdzonych, rozsyłanych w internecie. Jak uważam, że trzeba pilnować swego i chronić ludzi tak powtórzę - chaotyczne działania w których dzieciaki narażają swoje życie
  • Odpowiedz