Wpis z mikrobloga

Muszę powiedzieć że po dzisiejszej interwencji Brauna i histerii na Wykopie to Konfa ma mój głos jak w banku w następnych wyborach. Nawet jakby dalej się wygłupiali z aborcją. Braun ściga pijanego Szumowskiego w obronie dyskryminowanych pracowników służby zdrowia a neuropki piszą jakieś brednie o onucach i sabotażu. Takiej manipulacji to dawno nie widziałem. Myślałem że po emocjonalnej reakcji na początku pandemii ludzie tutaj wysnuli jakieś wnioski ale widzę że na Wykopie dalej dominuje paniczna reakcja w obliczu kryzysu. Wczoraj pandemia, dzisiaj Ukraina, jutro będzie nowe zagrożenie a Wykop dalej będzie dawał się urabiać.
#konfederacja #koronawirus #covid19 #4konserwy #ukraina #polityka
  • 17
  • Odpowiedz
tak, antyszczepionkowa propaganda to tez robota kremla


@Natias: Ludzie czy wy się słyszycie xD Przypomina mi się jak po 11 września każdy był terrorystą. Kompletna cenzura i brak krytycznego myślenia. Pranie mózgu. Jeśli Kreml wykorzystuje w jakiś sposób sytuacje ze szczepionkami to nie wymówka żeby pewne rzeczy cenzurować albo narzucać im konkretną narracje.
  • Odpowiedz
naczytali sie glupot, zostali skrzywdzeni


@Natias: Zobacz jakie ty masz do tego nastawienie. Z covidem i szczepieniami został odwalony jeden z największych wałów w historii, regularanie zmieniano narracje, na początku pandemii Szumowski śmiał się z noszenia maseczek. WHO też odradzało. A później za nienoszenie groził lincz. Na początku za mówienie o trzeciej dawce albo paszportach covidowych wyśmiewano i wyzywano od szurów. Potem każdy był mądry i pisał że przecież "Od
  • Odpowiedz
@Natias:

ktore przeciez nie zmieni pogladu ludzi ktorzy nie chca sie szczepic na szczepionke, nie usunie ich obaw itd. Powinni chyba pogodzic sie z faktem ze niektorym do rozumu nie przemowisz, ze wszystkimi tego konsekwencjami, antyszczepionkowcy maja wyprane glowy jak ruscy swoja propaganda


Stan twarzą w twarz przed rodzinami osób, które straciły bliskiego przez NOPa i im to powiedz. Ja sam znam kilka osób, które doznały naglicy w kilka dni po szczepieniu i myślę, że nie byłbyś taki agresywny przy
  • Odpowiedz
@Natias:

przykro mi ze masz takie zyciowe doswiadczenia. Ale badania naukowe opieraja sie na dowodach, a nie na tym co liberalne/konserwatywne/jakiekolwiek media mowia.


Ale rzeczywistość jest taka, że decyzje rządów w większości przypadków nie są podejmowane w interesie narodu czy na podstawie badań naukowych tylko dla zaspokojenia czyichś interesów, a media przedstawiają swoje środowiska rządowe (liberalne/konserwatywne) jako jedyne słuszne.
  • Odpowiedz
@Natias:

Tu się w pełni zgadzam. W świetle badań naukowych, szczepionki są skuteczne (nie w 100% bo przykro mi swiat nie jest idealny i tak samo ciezko o lek idealny) i bezpieczne (nie w 100%, bo jw. ciezko o lek idealny, kazdy lek ma swoje mozliwe dzialania niepozadane). Jedne media mowia o tym ze warto sie zaszczepic i zachecaja, inne ze nie warto i "szczypawki" to syf.

Niech każdy wybiera
  • Odpowiedz