Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 518
Daliśmy radę przez 5 dni.

Jutro w zachodnich mediach powiedzą o dzikusach z Przemyśla (tych prawdziwych - białych sebiksach) i polskim rasizmie.

Prawactwo znowu obrazi się na zachód i karuzela #!$%@? zacznie kręcić się dalej.

Rosyjska propaganda znowu zwyciężyła. Wystarczyło wrzucić zdjęcie grupy hindusów prowadzących kebab.


#ukraina #wojna #przemysl #bekazprawakow #neuropa
  • 58
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@czarnyizly:

Czyli twoje potwierdzenia na "czarnoskórzy biegają z nożami i atakują kobiety" to:

-gosc z kabanosem (nagranie w żaden sposób
  • Odpowiedz
@Clefairy: Mam konto dłużej, niż wy razem wzięci, przeżyłem już kilka takich ataków jak wasze, kacapskie trole. Nachodzicie falami, potem nagle kopiejki się kończą.

-gosc z kabanosem (nagranie w żaden sposób niepotwierdzone)


Przecież widać nóż, widać zachowanie sprzedawcy, że broni się przed atakiem narzędziem, a ty mi trolu piszesz, że
  • Odpowiedz
  • 1
Typ co porównuje ruchy wojsk z uchodźcami. No ale tak, Putin ściągnął 100k uchodźców, przerzuca ich w nocy lasami pod Czarnobylem aby tylko zniszczyć WIELKOM POLSKE HURAAAAAAAAAAAAA


@epll Ale on słusznie pyta. Skoro granice przełamano i Ruskie weszły do kraju, to skąd założenie, że migranci nie mogą wejść?

Obyś miał rację, ale coś mi się zdaje, że w ciągu kilku dni wyjaśni się, że Baćka przerzuca migrantów do Polski, żeby zapchać
  • Odpowiedz
Spoko, PIS obecnie jest nastawiony dosyć mocno na dobry wizerunek polski w mediach więc jest szansa, że już jutro poleci fala aresztowań kiboli wyklętych.


@epll: nie pójdzie, prokuratura jest pod zerem, a ten już nie raz ukręcił łeb sprawom przeciw nacjololkom i kibolom. Bardzo prawdopodobne, że to są jego koalicjanci na następne wybory.
  • Odpowiedz
@Halbr: Wszystkie loty są obecnie śledzone. Dodatkowo nad granicami są cały czas samoloty zwiadowcze, drony i zapewne wywiad.
A) Czy wysłanie 5 samolotów (zakładając tysiąc uchodźców z np. Syrii) przejdzie niezauważone? Szczególnie, że taki samolot będzie dosyć się wyróżniał (dziwna trasa, dziwny przewoźnik). A co dopiero 5. A to dopiero tysiąc osób. 10 tysięcy to 50 samolotów.

B) Załóżmy, że faktycznie kartoflany książę albo putin wzięli tysiąc migrantów z syrii/iranu/itp..
  • Odpowiedz
  • 0
Gościu wrzucasz jakieś filmy kij wie skąd (na 200% nie z Polski) i pultasz się, że usuwam kacapska propagandę, która rozsiewacz xD

I najlepszy argument czyli staż konta na wykopie xD


@Clefairy Chyba mnie z kimś pomyliłeś.

To byłby bardzo mocno grzany temat z uwagi na to, że byłaby to kolejna faza wojny. Zobacz jak są raportowane ruchy wojsk a co dopiero takiej ilości autobusów (bo pieszo nie będą szli). Jeden autobus to około 50 osób. Tysiąc osób to 20 autobusów. 20 autobusów które musi pokonać granice strefy wojny i to dodatkowo tak aby nikt ich nie
  • Odpowiedz
@Halbr: Jak dla mnie to jest po prostu efekt skali obecnie. Kraje robią ewakuacje, zarządzają tym (wiec na granice w jednym momencie przybywa np. 400 osób) więc wystarczy, że jakiś ruski trol zrobi fake i już idzie co idzie. Znajdź do tego jakaś osobę w ubraniu ratownika która wszędzie widzi uchodźców i masz co masz.

Imo kilka dni i to się skończy.
  • Odpowiedz
  • 0
@epll Może tak być. Jestem czujny o tyle, że wczoraj czy przedwczoraj - czyli zanim ta inba nabrała rozgłosu - koleżanka opowiadała, że wsiadła do pociągu - który uprzednio jechał z Przemyśla i w nim zobaczyła samych egzotycznych obcokrajowców męzyczn i jakąś niewielką liczbę Ukraińców. Koleżanka raczej z tych lewicujących, więc o rasizm nie podejrzewam. Wyjaśniałem, że pewnie obcokrajowcy z Ukrainy jadą dalej, bo ich nic nie trzyma, a rodziny ukraińskie
  • Odpowiedz
ciekawe, że znowu te propagandę nienawiści rozpoczął poseł Konfederacji

@Clefairy: Jak zwykle u ciebie za wszystko winna Konfederacja. Jeszcze powiedz że to przez Rosja napadła na Ukrainę.

Weź leki.
  • Odpowiedz
Nawet jesli jakaś część "nielegalnych" emigrantów została w Ukrainie i jest tam teraz wojna to mają prawo uciekać do Polski.


@Clefairy: Dlaczego uważasz, że ci nielegalni mają prawo? Nie mają dokumentów, nie ma podstaw, by mogli wejść na teren UE.
  • Odpowiedz