Wpis z mikrobloga

  • 50
Trzecia próba bez wyzwisk
#przemysl #wojna #ukraina
W Przemyślu latają ciapaki, jest to na nagraniach, m.in wywiad z ratownikiem który mówi o tym że 80% potrzebujących to inżynierzy lata po fejsie i wiele innych, ale #!$%@? nie, wszyscy to ruskie szpiegi, propaganda i onuce.
Tak samo video z bombardowania Charkowa to propaganda zachodu by zniszczyć Rosje. Bo Rosja przyjechała na Ukrainę a ludzie się cieszą i ich witają z pełną radością xD.
Wejdźcie sobie chociaż na FB Przemyśla.
  • 19
  • Odpowiedz
@Padoks: No i ktoś na FB jakieś plotki sieje i to mają być fakty?
Policja nic takiego nie potwierdza, miasto nic takiego nie potwierdza. Są jakieś łańcuszki plotki i polowanie na czarownice. dajecie sie ruskim rozgrywać jak jakieś leszcze. A teraz bierz konewkę i na stacje benzynową bo Kołodziejczak mówił ze paliwo będzie po 15 zł.
ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - @Padoks: No i ktoś na FB jakieś plotki sieje i to m...

źródło: comment_1646168622dqXjNyYAZw3DOEwoROOqki.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ImYourPastClaire chodziło mi o to żebyś nazywała rodziców rodzicami z szacunku, ale widzę że nie zalapalas za pierwszym razem, stąd obraża bo nazywasz ich starymi. Tepaku Skoro nie jestem z Przemyśla a ty tak, proszę cię abyś obaliła moja manipulację i przeszła się jutro po dworcu i okolicach (na internecie i FB waszego miasta piszą gdzie znajdują się inżynierzy), zrobiła z tego video. Ja wyjdę na głupca podatnego na manipulacje jak
  • Odpowiedz
@Padoks: Jednym z głównych zadań ruskich trolli będzie w najbliższym czasie obrzydzanie humanitarnych działań Polski i Europy, co zresztą już się dzieje.
  • Odpowiedz