Wpis z mikrobloga

Pomijając już cały ten temat, że ludzie pisali Adasiowi o tym, że z busem coś się dzieje nie halo, a on ich wyśmiewał i nazywał hejterami to moim zdaniem powinien na spokojnie zajrzeć pod maskę i poszukać pękniętych lub sparciałych węży. Patrząc na stan opon w tym samochodzie obstawiam, że węże wcale nie wyglądają lepiej szczególnie, że samochód "serwisował" u jakichś paprochów co to wyciek płynu chłodniczego zwalali na zdemontowane webasto. Na pewno nie jeździłbym autem w takim stanie bo jak się diesel rozbiega to już nie ma co z niego zbierać i silnik na hasiok. Zresztą @Korsir sam mu o tym wspominał bo mówił na odcinku. Ja wiem, że nie każdy musi się znać na wszystkim bo ja też na samochodach nie znam się za dobrze ale jak coś mi się dzieje z autem to nie dodaję gazu jak #!$%@? zobaczyć jak bardzo kopci. Po wpisaniu w Google frazy: "2.5 TDI brak mocy kopci" wyskakuje około 79 900 wyników także na pewno coś mogłoby go nakierować na spojrzenie pod maskę, a nie jadę z #!$%@? #!$%@? wie czym i dzwonie po wszystkich kolegach dookoła.
#odyn
  • 1
@Kamilek2323: szczerze to podejrzewam ze on ma to samo w T4 co ja mialem w swoim >18 letnim Oplu - nadszedl juz ten moment co jak sie czemus przyjrzec wystarczajaco uwaznie i dlugo, to okazuje sie ze trzeba cos robic i stowki z portfela uciekaja. To jest ten moment co mozna robic 2 rzeczy:
1. pakowac kupe kasy szlifujac wszystko, i skonczyc "kiedy masz gruza wartego 5k, wpakujesz 20k i jest