Wpis z mikrobloga

@EWRNB: a poza powyższym to wydaje mi się, że najlepiej skupić się treningu rolowania z bronią w dwóch rękach zamiast standardowego tarcza + miecz i skupienie się w rozdawaniu punktów praktycznie tylko i wyłącznie w siłę lub zręczność, zależnie od skalowania broni, którą chcesz grać, co w połączeniu sprawi, że będziesz nie do #!$%@?. Ale! ktoś inny może widzieć to zupełnie inaczej i w czymś całkowicie innym odnajdywać się zdecydowanie lepiej,
@EWRNB: taa, skołuj sobie najpierw konia, a później dzwonek do przyzywania, bez tych dwóch rzeczy nie ma co zaczynać właściwej gry, następnie chcesz zdobyć 3 estus, od różnych buffów i pasywnych efektów w walce, jak bez spoilerów to nie powiem Ci co gdzie jest, ale wszystko da się w 5min ogarnąć jak coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do klasy to wszystko jedno co weźmiesz, sugeruj się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@EWRNB: Stawiaj sobie znaczniki jeśli nie masz wybitnie dobrej pamięci. Ja oznaczam sobie lokalizację np. NPC i bossow, których w danej chwili nie pokonałem (potem bossów usuwam jak pokonam).
Jakies bezspoilerowe tipy na poczatek w


@EWRNB: atak z wyskoku, ladowany ciezki atak i blok a potem ciezki atak (kontra) zbijaja wrogom posture, jak slychac takie niskie booom to znaczy ze mozna podejsc i zrobic im "finiszer", zauwazylem ze dziala swietnie. Wiekszosc malych wrogow uderza w tarcze, dostaje kontre, jest na kolanach i dostaje finiszer, zadziwiajaco duzo bosow tez za kilkoma ciosami daje sie wytracic.

Troche chyba sie na sekiro zapatrzyli