Wpis z mikrobloga

Białkowi znowu poczucie humoru dopisuje i dokleja do znalezisk informację o rosyjskiej wojnie informacyjnej.
Gdzieś już to chyba widziałem, tak w okolicach początku pandemii covida. Jeśli znowu ta kampania walki z fejkami skończy się tak samo, to za pół roku główna będzie zalana newsami o tym, że to Ukraina sprowokował Rosję i że ta cała wojna to spisek NWO.

A co do samej walki z fejkami to lepiej żeby Białek milczał bo od lat wykop jest platformą do rozsiewania kremlowskiej propagandy. Przez ostatnie lata na głównej widziałem newsy będące przedrukami ze Sputnika, Russia Today, a nawet i z neonazistowskiego The Daily Stormer. Jeśli nawet moderacja łaskawie reaguje na zgłoszenie fejka to i tak znalezisko jest usuwane po cichu i nikt się nie dowiaduje o tym że łyknął propagandę. Wielokrotnie #neuropa podsuwała pomysły na walkę z fejkami ale nie było żadnego odzewu.

#koronawirus #ukraina #moderacjacontent @a__s @m__b
Pobierz 0xFEE1DEAD - Białkowi znowu poczucie humoru dopisuje i dokleja do znalezisk informacj...
źródło: comment_1646134302Uw5lQeKLVjgvG9RfeqeE3C.jpg
  • 9
@mnik1: to znalezisko to jest doskonały przykład jak wykop walczy z fejkami. Średnio rozgarnięta małpa wyłapałaby że to jakiś kompletny szuryzm, ale dla moderacji wykopu to zbyt wiele. Dwie minuty przeglądania aktywności tego konta wystarzcyłoby rozumnemu człowiekowi na dojście do wniosku że to konto powinno polecieć z permem za celowe rozsiewanie fejków.
Białkowi znowu poczucie humoru dopisuje i dokleja do znalezisk informację o rosyjskiej wojnie informacyjnej.

Gdzieś już to chyba widziałem, tak w okolicach początku pandemii covida. Jeśli znowu ta kampania walki z fejkami skończy się tak samo, to za pół roku główna będzie zalana newsami o tym, że to Ukraina sprowokował Rosję i że ta cała wojna to spisek NWO.


@0xFEE1DEAD: Już tak jest. Spróbuj zgłosić znalezisko z płomieniem z głównej które