Wpis z mikrobloga

Im dłużej patrzę na ten konflikt tym bardziej on mi śmierdzi. Normalnie szur się we mnie odzywa.

Porzucony sprzęty, na froncie młodzi z gównianym sprzętem i dziwne kolumny wojskowe ciągnące się kilometrami od tak sobie stoją idealne aby nikt przypadkiem nie zauważył i przypadkiem ich nie rozwalił.
A gdzie lepszy sprzęt i wojskowi?

Coś za tym stoi. Może generałowie wcisnęli kit Putinowi że się uda i wysłali na front byle co aby się go pozbyć. A może sami uwierzyli że wjeżdżając nawet taczką do Ukrainy to ja zajmą za darmo.

Jakieś jeszcze macie foliarskie pomysły czemu ruskim tak idzie?

#wojna #ukraina #teoriespiskowe
cielak44 - Im dłużej patrzę na ten konflikt tym bardziej on mi śmierdzi. Normalnie sz...

źródło: comment_1646132279UF8Eh07H4DsE0hBo9CsurJ.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cielak44: ludzie patrzyli i czytali doniesienia o nowym zakupie w Rosji tego i tamtego, że ruska armia otrzymala to i to. A zapomnieli, ze ich armia lądowa to zaledwie 700tys ludzi a ma do obsadzenia kilkanascie stref czasowych, otoczona "bratnimi" krajami. Inwazji ladowej na taka skale nie dokonasz kilkoma brygadami speznazu, wiec wysylasz regularnych wojaków
  • Odpowiedz
Jakieś jeszcze macie foliarskie pomysły czemu ruskim tak idzie?


@cielak44: Putin jest zwykłym pionkiem na szachownicy. Prawdziwi overlordzi z jakiegoś powodu postanowili wysłać ruskich na zagładę, może żeby móc eskalować dalej konflikt a może globohomo nie lubi Putina.
  • Odpowiedz
@cielak44: Mam najbardziej szurską teorię jaka tylko mi przychozi na myśl. Z góry informuje że w nic z tego nie wierzę a jeśli ktoś to weźmie na serio to jest ułomny:

1. Chiny tworzą wirusa żeby siać terror i zamęt w krajach zachodu
2. Dogadują się z Rosją żeby to wykorzystać i zaatakować Ukrainę i taiwan tak aby USA nie mogło rzucić całej armi w jedno miejsce
3. Amerykański wywiad odkrywa spisek i przekupuje Rosję aby się podłożyła w wojnie
4. Rosja szykuje się do
  • Odpowiedz
@cielak44:
Ja mam taką szaloną tezę, że putin wcale nie gra o Ukrainę, a próbuje sprowokować NATO do odpowiedzi militarnej żeby potem zaangażować w wojnę swoich cichych sojuszników. W ogóle bym się nie zdziwił gdyby wkrótce zaczęły dziać się jakieś cyrki na naszej granicy.
Z drugiej strony możliwe, że jeżeli putin połamie sobie ząbki na Ukrainie to jego sojusznicy go oleją bo stwierdzą, że nie jest godzien walczyć z nimi
  • Odpowiedz