Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Pamiętam jak zanihilował kasę zbieraną na ratowanie stoczni. Nie odnaleźli ani złotówki. Co za złodzieje. Nawet na tragedii ludzkiej robić wały/
  • Odpowiedz
@ZygmnuntIgthorn: Sam się oszukujesz... Jego fundacja miała pomagać bezdomnym, więc wybudowała hotel ... komercyjny. Pokoje są do wynajęcia dla każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Jego gorące źródła termalne miały dogrzewać miasto Toruń - przytulił już 10 dotacji , ale okazało się że potrzeba jeszcze kilku, aby zrobić podgrzewalnie wody w zimę, bo brakuje jej 40 stopni do wymogów ( woda ma 60, a musi mieć ok
  • Odpowiedz
Sam się oszukujesz..


@dlugi-gr: Pomijając kwestie tego w jaki sposób administracyjnie można by zabronić Rydzykowi organizowania zbiórek dla Ukrainy, powiedz mi gdzie na liście Kempy jest Rydzykowe Lux Veritatis, albo która z tych fundacji należy do Rydzyka?

Czyżby ktoś zobaczył na liście fundację "Redemptoris Missio", powiązał to sobie z redemptorystami, a dalej to już poszło gładko prosto do Rydzyka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fundacja Redemptoris Missio powstała
ZygmnuntIgthorn - > Sam się oszukujesz..

@dlugi-gr: Pomijając kwestie tego w jaki ...

źródło: comment_16461334033z0sjARoV0yxtts1v8n3aM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@steemm: Tak, znam tę sprawę. Jak chcesz kontynuować dyskusję, to już odpowiadałem wyżej innemu koledze, więc możesz ewentualnie do tego się odnieść.
Włącznie z tym, że nie widzę by Kempa zachęcała do wpłat przez Rydzyka.
  • Odpowiedz
Dlatego tylko oficjalna zbiórka siepomaga i elo


@ProResHq: O kurcze, a ja wpłaciłem na PCK. I co teraz?

Tutaj też coś nie tak?

Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) w imieniu Narodowego Banku Ukrainy (NBU) otworzył specjalne konto, na które od dziś można wpłacać pieniądze na pomoc Ukrainie. Środki trafią bezpośrednio do Narodowego Banku Ukrainy, który przeznaczy je na potrzebne działania. Wpłat na konto należy dokonywać w złotych polskich.

https://www.bgk.pl/aktualnosc/bgk-we-wspolpracy-z-narodowym-bankiem-ukrainy-otworzyl-specjalny-rachunek-do-wplat-na-pomoc-dla-ukrainy

Bezpośrednie wsparcie ukraińskiej
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: nic nie ukradli, ludzie kupili przecież symboliczne cegiełki, to nie jest tak, że nie wpłacono na nic. Już pieniądze są w drodze. Apoza tym, bezbozniki atakują świetego człowieka
  • Odpowiedz