Wpis z mikrobloga

Ej co powiecie na pewien WYKOP EFEKT? Mam, może nieco szalony, pomysł dla wszystkich miłośników rosnących słupków #btc #ltc itd. Mianowicie jako jedna duża społeczność wybralibyśmy jedną niszową, lecz perspektywiczną kryptowalutę i nieco ją pobudzili ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mówię tu nawet o feathercoinie #ftc , ale o czymś jeszcze mniej znanym jak choćby Digital Coin #dgc , który aktualnie kosztuje 0,12$ ale zaczyna iść mocno w górę.

Tutaj krótki opis: Scrypt coin. Almost instant transactions, Strong community, 20 sec blocks. 0 starting diff + progressive reward.

http://cryptosource.org/coins/digitalcoin-dgc/

#bitcoin #litecoin
Sverc - Ej co powiecie na pewien WYKOP EFEKT? Mam, może nieco szalony, pomysł dla wsz...

źródło: comment_N0XQpLYgnKK9e7q8bDLEeMbPaRCjJ9wh.jpg

Pobierz
  • 43
@softenik: masowym kupnem ;) Nawet bez nas idzie w górę, więc chyba nie stracimy. Tak samo trzebaby robić jak z Litecoinami tj. bitcurwex->btc e-> dgc ->portfel. Cena jest tak niska, że nawet dla nas cebulaków powinna być odpowiednia.
@Sverc: proponuje jeszcze nie wybierać waluty. Mam inną, lepszą walutę, która wg mnie na pewno się wybije. Zaraz napisze uzasadnienie. Tymczasem chętnych proszę o subskrybcję taga #microcoin, to będzie nasze przezwisko na wybranego coina :)