Wpis z mikrobloga

#wojna #ukraina #rosja #konfederacja

Mój stary to fanatyk Putina

Mój stary to fanatyk Putina. Pół mieszkania #!$%@? reliktami ZSRR, najgorzej. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi sierp czy młot i trzeba wyciągać w szpitalu, bo już pordzewiały. W swoim dwudziestoletnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania, to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła, to kazała buta ściągać xD, bo myślała, że znowu zakażenie.

Druga połowa mieszkania #!$%@? gazetami „Sieci”, „Światem Stalina”, „Super Kremlem” xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach przy granicy, żeby skompletować wszystkie komunistyczne tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety, bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach, ale teraz nie dosyć, że je kupuje, to jeszcze siedzi na jakichś forach dla komuchów i kręci gównoburze z innymi ruskimi o najlepsze propagandy itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie #!$%@?ł, to założyłem tam konto i go trollowałem, pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty, typu „onuce jedzo guwno”. Matka nie nadążała z gotowaniem ziemniaków na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę Towarzysz, za #!$%@? 10 tysięcy postów.

Mój stary:
bizonsky - #wojna #ukraina #rosja #konfederacja 

Mój stary to fanatyk Putina

Mó...

źródło: comment_1646075831yZ8QufHDZNSqPGBNewWdve.jpg

Pobierz
  • 6