Wpis z mikrobloga

#zycietruckera #prawojazdy kończę kurs na prawko C+E i uczę się na naczepie jednoosiowej i mam takie pytanie. Rzeczywiście dużo ciężej jest cofać trzyosiową załadowaną? Kurde będę umiał pod rampę cofnąć? Jak to było u was?
Nie mam doświadczenia na solówce nie jeździłem a dziad już na mnie czeka a ja obiecałem że siadam na zestaw
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Sisyphus: cofanie naczepą to jest istny dramat. Wątpię, żeby Ci się udało cofnąć. Ja zniszczyłem trzy naczepy całkowicie a drobniejszych uszkodzeń nawet nie zliczę
  • Odpowiedz
@Sisyphus: Waga naczepy ma zauważalny wpływ na to jak się naczepa podczas cofania zachowuje, inaczej się cofa na pusto, inaczej kiedy masz nałożone 24 tony. Przy cofaniu na pusto raczej nie będziesz czuł większej różnicy między naczepą z trzema osiami, a jedną.
  • Odpowiedz
@Sisyphus: a ja mam całkiem odmienne doswiadczenia od kolegi wyzej, zadnych problemow z jazdą, od początku pojedyncza obsada miedzynarodowka przerzuty 3/1, od kilku lat bezszkodowa jazda, jedyne z czym sie zgodze to dziady wszędzie, co do telefonów to musisz miec #!$%@?, spróbuj bedzie dobrze ( )
  • Odpowiedz