Wpis z mikrobloga

  • 26
Nie ma bardziej rasistowskiego i ksenofobicznego narodu jak Polacy. Jeszcze 3 miesiace temu blokowali uchodzców z bliskiego wschodu na granicy polsko-bialoruskiej. Życzyli im najgorszego i śmiali się gdy setki niewinnych kobiet i dzieci było polewanych armatkami i nocowało w lesie na mrozie. Dziś ci sami polacy OTWORZYLI SERCA (ʘʘ) i praktycznie bez dokumentów wpuszczają każdego ukrainca, tylko dlatego bo ci mają inny kolor skóry.
Strasznie szczycie się tym, ja jednak widzę w tu tylko fałsz i zakłamanie. Gardzę każdym kto dzieli ludzi na lepszych i gorszych. Każdemu należy się szacunek i równe traktowanie bez względu na to skąd pochodzi i jakie wartości reprezentuje. Powoli schodzi że mnie ten wojenny hype i zaczynam przeglądać na oczy. Dziś wszyscy wchodzicie Ukraincom w dupe i podajecie się za ich braci, za pół roku będziecie ich wyzywać i płakać ze zabierają wam pracę i zasiłki. Uważacie się za miłosiernych i humanitarnych, a nienawidzicie ludzi tak samo jak Putin. A więc po co ten teatrzyk i próby kreowania się na kogoś kim nie jestescie? ¯_(ツ)_/¯

#ukraina #rosja #wojna #bialorus #4konserwy #neuropa #bekazhipokrytow #bekazkatoli #bekazprawakow
daeun - Nie ma bardziej rasistowskiego i ksenofobicznego narodu jak Polacy. Jeszcze 3...

źródło: comment_1646067191eqVSPCf0fELdeJOCSQuAyu.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@daeun: Zrealizowałem dziś zyski ze wzrostu BTC, będzie tego ze 500pln. Poślę ci 1% w rublach. To będzie jakieś 2miliony. Wymurujesz sobie nimi dziurę w ziemi do której srasz
  • Odpowiedz
@@daeun:

trolling? Raczej stwierdzenie faktów i łączenie kropek w jeden obrazek


Twoje łączenie kropek ominęło kilka faktów.
1. Na Ukrainie trwa wojna, na Białorusi wojny nie było.
2. Rozwinięcie tego wyżej: uchodźcy mogli znaleźć schronienie na Białorusi
3. Migranci na granicy Białorusi to było narzędzie do destabilizacji, którego użyła Białoruś.
  • Odpowiedz
@daeun: Ja #!$%@? skąd się tacy GŁUPI ludzie jak ty biorą?! To zaczyna być wkurzające, jesteś głupi? ok nie dziel się tym.

Ekonomiczny imigrant != wojenny uchodźca
a to że ekonomiczni imigranci biorą dzieci niczego nie zmienia...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@janekplaskacz wiele rodzin pochodziło z terenów objętych wojna i bieda, Irak, Syria, Afganistan itd. Nie byli żadnym narzędziem a ofiarami swojej naiwności i wiary w lepsze jutro.
  • Odpowiedz
@daeun:

wiele rodzin pochodziło z terenów objętych wojna i bieda, Irak, Syria, Afganistan itd.


I dostali się na terytorium kraju, który nie był objęty wojną (Białoruś) i tam powinni szukać schronienia.

Nie byli żadnym narzędziem a ofiarami swojej naiwności i wiary w lepsze jutro.


W momencie, gdy znaleźli się na terytorium Białorusi przestali być uchodźcami a zaczęli być migrantami ekonomicznymi. A narzędziem byli, bo to białoruskie i ruskie służby ich tam
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@VideCulFide123 skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą, wasze urojenia noszą już znamiona psychozy i manii prześladowczej. Ja tylko mówię prawdę ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@daeun: Jeżeli nie odróżniasz destabilizacji wykonanej umyślnie przez autorytarnego podnózka Wołodii (pomijając fakt, że w 100% nie byli oni wszyscy z Afganistanu oraz próbowali przekraczać na dziko granicę) od chęci pomocy ludziom, którzy uciekają przed gorzkim smakiem rosyjskiej agresji to dołącz do swojego kolegi judoki i strzelcie sobie we dwoje w łeb.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@VideCulFide123 zwierze zamknięte w klatce szturchane patykiem także będzie warczeć i szczerzyć kły. A to zrobili polacy z tymi uchodzcsmi na granicy, ogrodzili siatką, drutami kolczastymi i potraktowali jak zwierzęta. Nie dziwie się im że rzucali kamieniami i szturmowali barykady, w obawie o własne życie robiłbyś to samo.

Nie piszcie już wykopki, nie zdaliście egzaminu z człowieczeństwa. Jest mi bardzo smutno przez was.
  • Odpowiedz
@daeun: Problem polega na tym, że ich celem nie była Polska a Niemcy. A jako wschodnia flanka Europy mamy w obowiązku pilnować granic przed ludźmi nieznanego pochodzenia. Poza tym, nie sądzę by Niemcy klaskaliby brawo jakby dostali kolejny rzut uchodźców którzy nie chcą asymilować się ze społeczeństwem (pomijając chociażby Ukraińców czy nawet Białorusinów uciekających przed reżimem). Czy Ci ludzie uciekali przed reżimem Baćki? Nie. Czy Ci ludzie przekraczali granicę jak normalny
  • Odpowiedz