Wpis z mikrobloga

Panie Machaj, jak się Pan dziś czuje ze słowem "zatarg"? Jak się czują Pana ulubieńcy - obłąkani korwiszuje i braunowskie klauny o fiutinowskich mordach, kiedy patrzą dziś na trupy mężczyzn, leżące na ulicach Charkowa (i nie tylko), gdzie od rana regularny ostrzał? Przyjrzyj się Panie Machaj dobrze, na trzeźwo, i powtórz pan jeszcze raz na swoim żenującym - jak każdy jeden - live, że to jest k**wa tylko zatarg.

Prawda często nie jest tylko pomiędzy. Jest tam, gdzie jest prawda. Dziś, prawda to: Charków, Mariupol, Kijów, cała Ukraina. Pojmij to w końcu, panie Machaj, to jest WOJNA

Ze względu na drastyczność zdjęć nie mogę zamieścić filmu. Łatwo jednak znaleźć na Twitter, ale gdyby Panu się nie chciało szukać, to m.in. pod adresem: twitter/olex_scherba

#raportzpanstwasrodka #raportzakcji #wojna #ukraina #rosja
  • 13
@ch_2: To jest jakis kabaret emerytowanych zjebów, czy co to jest, oni funkcjonują na yt tak na serio? kto to jest z nazwiskami podaj mi, Cie proszę, ja generalnie słaba w youtuby jestem, nie dlatego że "babcia" bo nie babcia, ale to nie moja domena, żeby oglądać yt, może trzeba tych czerwonych patafianów zgłaszać, nie? a raczej na pewno trzeba zgłaszać. co za matolstwo starych patafianów, fuj
@ch_2: ała ała teraz kojarzę trochę, głównie z mało istotnych ról i występ. w teatrze. Troche o postaci wiem ze środowiska aktorów; pełen ostracyzm w środowisku, jemu w główce się poprzewracało jak władimirowiczowi bandycie, nie jest wart wspominania i rozpisywania się, hasiok historii i pośmiewisko. A treści wiadomo jakie trzeba zgłaszać na Yt.
Mnie wcale albo ekstremalnie mało na Yt, ale w ważkich kwestiach społecznych zgłoszenia "klikam".
Urzęduję na Twittcie, tu
@ch_2: z całą premedytacją przygotowywał się od lat na "specialoperacije". właśnie realizuje swoje marzenie życia. my - zwykli w roli mięsa armatniego, jak to na wojnie, i tak historii koło toczy się aż do ze*rania, od wojny do wojny.