Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mescuda: Korwin #!$%@? setki głupot, że aż wszyscy sie zastanawiają czy nie jest chory na umyśle, ale jak powie jedną mądrzejsza rzecz albo z czymś trafi to nastepuje masowy spust i przedstawianie korwina jako krola.
  • Odpowiedz
@Mescuda: Nie nie spekulował tylko podał dalej informacje z propagandowej gadzinówki RT w tym samym twicie podał ze pograniczników jest 83 czy tam 82, zobaczymy czy to prawda czy pominiesz to rozwazaniach i powiesz janusz top
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CichySzelestOka: może ją czytac nie potrafię ale ja inaczej zrozumiałem te 2 tweety. W pierwszym napisał że miała miejsce taka sytuacja i ukraińska strona dala taki komentarz, w drugim przedstawił info ruskie i że to w sumie powinno być łatwo zweryfikować kto mówi prawdę¯\_(ツ)_/¯ ale ja jestem zwykły wykopek bez szkoły i nawet nie wszedłem w link z RT więc pewnie #!$%@? farmazony XD
  • Odpowiedz
@Mescuda: Każdy zdrowomyslacy człowiek wiedział od początku, ze ta historia z wyspa węży jest naciągana. Ale chodzi o to, ze teraz potrzeba takich historii żeby budować morale. To samo jest z duchem kijowa. Jestem pewien, ze to bzdura ale będę to powtarzał bo tak po prostu teraz trzeba robić. Debunkowanie takich historii sprzyja Rosji. Czy muszę jeszcze coś dodawać?
  • Odpowiedz
on był opluty nie za tą tezę tylko za to że ją podparł źródłem Russia Today.

@Qrix: I zaznaczyl, ze sa rozbieznosci, ktore należy wyjasnic, to wszystko co zrobil. Ostatecznie mial racje udowadniajac, że prawda jest pierwsza ofiara wojny. Ludzie ktorzy go opluwali to ci, ktorzy wpadli w jakis amok obecnie.
  • Odpowiedz