Wpis z mikrobloga

@QQRIQ: Pojechał tam mniej ważny człowiek wróci spokojnie i przekaże wieści swojej stronie. To Ruscy wyszlo z inicjatywą rozmów i nie będzie tutaj drajstwa.

Zobacz jak zginął prezydent Dudajew, ale on nie rozmawiał i zginął gdzieś w polu a nie przu stole.
@TonyYoka: Mniej ważny człowiek, ale wróci do ważniejszych ludzi.. ty rozumiesz o czym ja napisałem we wpisie? Że zostawią po sobie ślad. A takie pisanie, ze kacapy mają jakieś resztki honoru, to możesz pisać na kartce po czym do kibla wyrzucić.

Kacapy wyszły z inicjatywą rozmów, żeby Ukraina skapitulowała. Masz już w newsach.
@QQRIQ: Jprd wiem o czym był wpis i jest totalną głupotą, bo tak się dzisiaj nie robi. Podaj przykłady jak cow wiesz, tak si3 dzisiaj tylko robi z terrorystami, a nie ze stronq walczącą bo nalesą do ONZ. Rozumiesz swoją głupotę.
@QQRIQ: posłuchaj zobaczypem twój gpupi wpis wi3c odpisapem dzbanowi takiemu jak ty co nie zna prawa o historii, rosja przewodniczy teraz w onz i nie mose czegoe takiego robic innemu pajstwu na rozmowach, to samo usa i podaj jakiee inne przykłady