Wpis z mikrobloga

@Grzzz: wydaje mi się że teraz nikt za bardzo nie pilnuje granic jako takich, więc mogło sobie przejść. W końcu Ukraina dostaje z każdej strony, przejścia graniczne są puste mordko, ew obsadzone ruskimi
@TonyYoka: zwyczajnie jest ich tam stosunkowo dużo z całymi rodzinami. Tak nie wyglądają standardowo Ukraińcy ani ludzie, którzy się tam uczą ... chociaż tacy pewnie też są nikt nie mówi że nie ...
@Beatels: łbie chłopy Ok 35 lat to studenci??

@Grzzz do jakiego wieku można studiować?
Ja #!$%@? po wyglądzie nie dość że pochodzę je rozpoznajesz to jeszcze dokładny wiek.
A nawet jeśli to starsi ludzie ale nie obywatele Ukrainy to co?
@jaroty: w Polsce też jest takich trochę. Widziałem kilku doktorantów/studentów studiów magisterskich na UJ którzy przyjechali z rodzinami np z Azji wschodniej/zachodniej (np na roku miałem Syryjczyka). Zagaduję, że Ukraina jako trochę tańszy kraj od Polski, ma odpowiednio więcej takich osób, pewnie gdyby zebrać z całego kraju to byłoby to parę tysięcy osób.
@ipkis123: To to ze tak się srali ze pilnować granic, robić płoty. Teraz jest kryzys to płoty omijają w wchodzą sobie, na moje niech wchodzą i tak na Niemcy jadą. Ale po co te płoty itd.
@caiuscosades: nie chodzi o to, jeśli ma kwit ze z Ukrainy to śmiało. Ale jak nic nie ma i siedział pod płotem i teraz go wpuszczają to chyba nie oto chodziło, żeby mury budować i się z nimi szarpać na granicy. Chyba ze się mylę.