Wpis z mikrobloga

@seicel: Widzisz, problem w tym, że każdy Serb, z którym mam wątpliwą przyjemność pisać, zachowuje się gorzej od ruskich onuc na wykopie.
Przed chwilą na jednej z grup konserwatywnych zostałem nazwanym "debilem wspierającym diabła NWO", z którym to NWO Putin próbuje walczyć jak samotny jeździec.

W Serbii jest bardzo duży sentyment do Rosji i miejscami są bardziej proruscy od świty Putina.
  • Odpowiedz
@Dawkins_Wszechwiedzacy:

Widzisz, problem w tym, że każdy Serb, z którym mam wątpliwą przyjemność pisać, zachowuje się gorzej od ruskich onuc na wykopie.


Nie, problem w tym, że nie ekstrapolujesz osobiste doświadczenia na cały naród. Choćbyś mieszkał w Serbii całe życie to pewnie nie porozmawiałbyś w sumie z więcej niż 1% wszystkich Serbów.

Przed chwilą na jednej z grup konserwatywnych zostałem nazwanym "debilem wspierającym diabła NWO"

Czego się spodziewałeś na konserwatywnych forach?
  • Odpowiedz
Po europejsku czyli jak?


@Mastah1: Na ten przykład nie chwaląc się mordowaniem sąsiadów czy nie utrzymując ścisłej przyjaźni z Rosją.

Eh, mam nadzieję że po tej wojence pozbędziemy się też problemy #!$%@? rządów kremlowskich lachociągów i tanich #!$%@? z kilku państw europejskich.
  • Odpowiedz