Wpis z mikrobloga

Miasto ściągnęło ode mnie zaległy mandat za brak biletu, o którym nawet nie pamiętałem. Ale nie o tym post. Komornik odpytał system OGNIVO i windykował ze wszystkich kont jednocześnie. I uwaga - wg pisma jakie otrzymałem, okazuje się, że Alior bank prowadzi w moim imieniu jakieś konto xD Czy miał ktoś podobną sytuację? To rachunek metodą "na słupa" po jakimś wycieku danych, czy olana dyspozycja zamknięcia rachunku, czy może konto dopisane "gratis" w ramach jakieś innej usługi? Na infolinię nie da się dodzwonić (gra muzyczka bo olbrzymia kolejka), iść do oddziału? Moje ostatnie przygody z Aliorem jakie pamiętam (może to jest jakaś wskazówka) są następujące. Miałem rachunek firmowy, który zamknąłem (wracałem na etat). Po miesiącu okazało się, że Alior dalej prowadzi te konto xD poszedłem do głównego oddziału, konsultant powiedział "ojoj faktycznie, tutaj konto dalej jest. założę nową dyspozycję zamknięcia". Przebolałem olanie poprzedniego oświadczenia woli o zamknięciu rachunku i przeczekałem ten dodatkowy miesiąc. Wszystko od tego czasu wydawało się OK... Po wielu miesiącach gdy chciałem odwiesić działalność, próbowałem założyć konto firmowe w Aliorze, bo mieli promocję. Zakończyło się następnego dnia komunikatem "operacja otwarcia rachunku nie powiodła się" xD W Santander otworzyli konto firmowe w ciągu 5-7 minut od wniosku, więc o temacie zapomniałem... może to jest jakaś wskazówka. Iść z tym do oddziału, czy nie martwić się i zapomnieć o sprawie, skoro mam papiery za zamykanie kont? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #banki #aliorbank #alior #komornik #kiciochpyta
  • 8