Wpis z mikrobloga

nie no, chyba nie


@Lonilele: jest dokladnie tak jak w ds, jak nie uzyjesz specjalnego itemu w ds1 to bylo czlowieczenstwo to nie masz najazdow poza npctami

tylko ze w soulsach bylo cos za cos, granie jako czlowiek zwykle dawalo bonusy, tutaj chyba nic nie ma
@3mortis: W ds1 chyba nie miałeś żadnych bonusów za człowieczeństwo, w ds2 miałeś bodajże odblokowany pasek zdrowia, a w ds3 jak byłeś embered to miałeś trochę więcej hp. Ale mogę się mylić co do ds1.
A orientujesz się jaki to jest item w ER? Bo chciałbym być najeżdżany, a nie tylko najeżdżać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W ds1 chyba nie miałeś żadnych bonusów za człowieczeństwo


@Lonilele: w ds1 przede wszystkim chcac sobie przyzwac kolege do bosa to trzeba bylo przy ognisku zostac czlowiekiem, przejsc cala lokacje i przed bosem zwykle byly znaki wezwania, caly czas wtedy byles wystaiony na pvp

a nie jak teraz nooby sobie przed fogiem uzywaly kukielki i nara

Tutaj jest chyba jeszcze bardziej srogo bo uzywajac palca najezdzasz tylko kogos kto gra w
W ds1 chyba nie miałeś żadnych bonusów za człowieczeństwo,


@Lonilele: aktywnie bonus jest taki, że są najeźdzcy NPC i możesz dostać unikalny loot np. zbroję z kolcami, a pasywnie też jest efekt, im większe człowieczeństwo tym wyższy któryś ze statów wytrzymałości, chyba ten przeciwko skamienieniu... co do elden ring to musisz grać w coop, żeby ktoś mógł zrobić inwazję, wcześniej mówiło się, że bęzie item, którego można użyć jak grasz solo,
@Lonilele: to może znajdę jeszcze, bo nie leciałem z progresem liniowo, może przegapiłem, a co do tego, że nie możesz użyć, pewnie nie w każdej strefie działa, jak włączysz mapkę to jest opcja filtrowania po aktywności online, zobacz gdzie są możliwe inwazje i wtedy spróbuj