Wpis z mikrobloga

Kilku trzeźwo myślących tu zauważyło, jak zmieniła się narracja wykopu w sprawie Ukrainy od momentu ataku Rosji. Jeszcze dwa tygodnie temu memy z małpami z czerwoną mordą, gąbkami z bakteriami czy ze świniami kwiczącymi "sława Ukrainie" latały po gorących. Żeby było jasne, potępiałem to. A kiedy Putin naprawdę rozpoczął pełnowymiarową ofensywę, wykopki tak obsrały zbroję przed wizją wojny, poboru do woja itd., że wyplusowują w kosmos każdą pochwałę dzielnego narodu ukraińskiego i z podobnym zapałem rzucają się do gardła każdej "onucy", która śmie cokolwiek kwestionować czy podważać. Szczerze, to nie wiem, czy jest gdzieś na świecie bardziej chorągiewkowa i tchórzliwa społeczność. To samo było z Kubicą (piszę to jako antypowrutowiec z dziada pradziada), który z bohatera wykopków wielokrotnie zostawał pośmiewiskiem, a za każdym powrotem znowu był na niego wielki hajp. Zaraz ktoś napisze, że to tylko heheszki, ale tak nie jest. Spora część wykopków to dwulicowe mędy, które jednego dnia cię chwalą, a drugiego najchętniej wbiłyby ci nóż w plecy i dlatego poklask wśród ludzi na tym portalu nie powinien dla nikogo nic znaczyć. Hejt podobnie.
#ukraina #rosja #wojna
Pobierz w.....t - Kilku trzeźwo myślących tu zauważyło, jak zmieniła się narracja wykopu w sp...
źródło: comment_1645955267V9os23t220yVvuZEnqAVkJ.jpg
  • 21
@wesoly_kojot: większość z nich to debile. Każdy kto miał mam większa wiedzę to uciekł z tego portalu z powodu trolli i wiecznego niby zabawnego smieszkowania z takich przykładów weźmy dziewczyne co pisała o zabójstwach, vlog casha, arhn, ziomek co pisał o mafiach vatowskich, naukowy bełkot itd.
@wesoly_kojot: Sprostuję trochę, onuce działają na wykopie od dawna i przed wojną było ich wiele kont więcej a przed rozpoczęciem kryzysu ukraińskiego pisali o koronawirusie, maseczkach i szczepionkach. Ludzie myślą że to niewydolne intelektualnie szury czy tam jakieś żarty nieświadomi że to rosyjskie operacje wywiadowcze mające manipulować społeczeństwem w celu realizacji rosyjskiego interesu. Teraz wracając do wypokpuf to ogół tego portalu to pryszczate nastolatki i cały przekrój społeczeństwa a to w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@wesoly_kojot: Ja #!$%@? ale wy jesteście nudni z tymi waszymi free-thinkerowymi przemyśleniami:
1) sam jesteś "wykopkiem" nikt nie lubi jak się go generalizuje strasznie podła taktyka która żadnego środowiska nie przekonuje a sprawia, że dana grupa przybiera strategie "oblężonej twierdzy" np.używanie zwrotu "propagandy lgbt" przez konserwatystów albo generalizowanie kościoła katolickiego do organizacji pedofilskiej
b) memy z małpami śmiejące się z sterotypów? przecież z siebie jako polaków też się śmiejemy i to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PijanySzkot: "Wykop" rozumiem, że różne wpisy za i przeciw są naprzemian w jednym miesiącu coś #!$%@?, a w innym wręcz przeciwnie? A może po prostu na portalu internetowym siedzi kilka tysięcy osób o różnch poglądach, a dodatkowo czasem niektórzy się reflektują w jedną czy drugą stronę i zmieniają stronę (ʘʘ) Niesamowite zjawisko socjologiczne!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wesoly_kojot: Wspaniały z Ciebie niezależny płatek śniegu skoro nie umiesz sobie wyobrazić, że większość normalnych obywatelii Rosji panicznie się boi sankcji i tego, że Putin właśnie zmienił ich kraj w drugie KRLD. Mam nadzieję, że jak zobaczysz jakiegokolwiek Rosjanina na ulicy to zgodnie ze swoimi przekonaniami będziesz walczył o Europe i coś z nim zrobisz!!!