Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam tego nowego hitu "My Słowianie". Tekst słaby, wokal moim zdaniem beznadziejny i brzmiący jak 40 letnia baba. No nic, może teledysk będzie dobry, bo tak słyszałem. Tu też słabizna. Tekst "wiemy jak poruszyć tym co mama w genach dała" a przez cały teledysk nic się nie rusza. Sama wokalistka zachowuje się tak jakby zeżarła kij od miotły. Nie rozumiem.

#nierozumiemludzi
  • 24
@BQP: i jeszcze jaka beznadziejna informacja przed utworem żebym się zapoznał co znaczy słowo "ironia"...

Nie wiem gdzie tam jakaś ironia była, oni chyba wrzucili tę informację żeby wyjść na mądrych i każdy kto będzie tę piosenkę hejtował, że #!$%@?, to gimbusy bedo krzyczeć że nie znaszzz ironiii #!$%@? to się nie wypowiadajj...

Głupie społeczeństwo = dobra sprzedaż głupich piosenek. To samo można powiedzieć o Dlaczego Ja?, Warsaw Shore itp.
@BQP:

@to_jest_chyba_kurcze_zart : Widziałem jakiś wywiad z Donatanem i Cleo. Donatan powiedział, że piosenka miała być żartem i nie spodziewał się takiej popularności. Podobnie jak żartem był numer "Nie lubimy robić". Od razu skojarzyła mi się piosenka "W aucie", straszny gniot a hulał wszędzie. TV , Radio nawet w lodówce to słyszałem. Więc coś w tym jest, że głupia piosenka zostanie hitem, a taki np. Kękę dalej będzie miał wąskie grono
@ciam-ciaramciam: tak tak, kolejna piosenka też będzie żartem, będzie nazywała się "my ładne różowe paski" i także nie będzie się spodziewał takiej publiczności mimo że odgrzewa tego samego kotleta i zamówi więcej modelek.

Żartem to jest to, że mu ktoś wierzy w pierdoły które wygaduje.
@BQP: ludziom coraz mniej trzeba do szczęścia, szczególnie muzycznie. Ten kawałek to takie #!$%@?, niby populizm, niby przerysowany, niby ma łechtać nasze słowiańskie serduszka, po prostu padło. Bit też dupy nie urywa, nic się w nim nie dzieje.
@to_jest_chyba_kurcze_zart: To nie jest tak, że łykam to co powiedział, produkt jest na sprzedaż i trzeba go reklamować. Snuje po prostu rozważania, być może tak jest, być może nie. Równonoc nie była mocnym albumem, mnie spodobały się może ze 3 tracki. "My słowianie" też w mojej opinii nie jest hitem. Główni odbiorcy to raczej osoby, które rapu nie lubią na co dzień, przynajmniej tak zaobserwowałem na swoim wallu. Dlatego porównuje do