Wpis z mikrobloga

Kolejnymi sankcjami nałożonymi przez Polske powinna być delegalizacja i rozwiązanie struktur partii Konfederacja. To jedyne ugrupowanie w Polsce którego liderzy podczas inwazji na Ukraine przez Rosje rozsiewają fake newsy z Russia Today i wzniecają niechęć do Ukraińców. Brak reakcji tej partii na aktywność medialną Grzegorza Brauna czy Janusza Korwina Mikke przez usunięcie ich z ugrupowania jest jednoznacznym sygnałem że ci posłowi nie są osamotnieni w głoszonych przez siebie poglądach.

#wojna #ukraina #rosja #polityka
źródło: comment_1645913772iUaZxlsTuZQTOJB2jFKhI7.jpg
  • 31
@Pryshlyak: dobra jak juz widzę to #!$%@? o niewiernym tomaszu czytaj onucy to odechciewa mi sie dyskutować bo wiem ze po drugiej stronie jest agresywny beton, ale wyjaśnię ci pierwsze z brzegu, wykopalisko o zestrzleonym ił76, wklepujesz w google i widzisz, ze IŁ to wielka krowa z 4 silnikami a na fotce maly samolot, ktory okazuje sie ukraińskim an 226 czy cos takiego, strącony dawno temu XD
Kilka dni temu mieliśmy jakąś #!$%@?ę z konfederacji który twierdził, że polska stoi po złej stronie w tym konflikcie i powinniśmy się dogadać żeby odzyskać m.in. Lwów i Wilno (!!!) ciekawe czy wiedział, że Wilno nie leży na Ukrainie. ktoś ma pod ręką link do twittera tego gościa? wyleciał mi teraz z pamięci
@Godir17: Słuchaj, no jeśli spradzaz sobie foteczkę w google i widzisz samolot po raz pierwszy a potem oglądasz zdjęcia wraku i stwierdzasz na podstawie takiego researchu, że to feek, lub jeśli piszez, że póki nie ma zdjęcia to nie wierzysz, to ja nie mam więcej pytań.
@Pryshlyak: podałem ci najprostszy przykład z brzegu, to mial byc prymitywny przykład, żeby ci zobrazować, że nawet w tak prosty sposób mozesz oddzielić fake news od prawdy, w tym czasie wykopki juz mialy orgazm pod tym postem. Kolejny przykład, prezydent Ukrainy dal na tt info, ze cieśniny zostają zamknięte dla ruskich okrętów, sprawdzilem w 5 minut, ze Turcja zdążyła zdemontować i wedlug prawa z 1936 Turcja moze je zamknąć tylko wobec
@Godir17: Gościu, ale fakenewsy były, są i będą i wcale nie stanowią takiego odsetka jak podałeś (no chyba, że wszystkich posądzasz o dezinformację). Sprostowania są zwykle po kilkunastu minutach. Nie bardzo wiem teraz o co się burzysz.