Wpis z mikrobloga

Kolejnymi sankcjami nałożonymi przez Polske powinna być delegalizacja i rozwiązanie struktur partii Konfederacja. To jedyne ugrupowanie w Polsce którego liderzy podczas inwazji na Ukraine przez Rosje rozsiewają fake newsy z Russia Today i wzniecają niechęć do Ukraińców. Brak reakcji tej partii na aktywność medialną Grzegorza Brauna czy Janusza Korwina Mikke przez usunięcie ich z ugrupowania jest jednoznacznym sygnałem że ci posłowi nie są osamotnieni w głoszonych przez siebie poglądach.

#wojna #ukraina #rosja #polityka
Iamthe_liquor - Kolejnymi sankcjami nałożonymi przez Polske powinna być delegalizacja...

źródło: comment_1645913772iUaZxlsTuZQTOJB2jFKhI7.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
Swoją drogą to odzyskanie Lwowa, Wilna to oficjalne stanowisko prezesa londyńskiego Oddziału, członka Rady Krajowej i pełnomocnika partii kORWIN. Powiedziałbym żeby wypier*alał z Polski, ale już sam wypier*olił - taki z niego patriota.
  • Odpowiedz
@Godir17: Słuchaj, no jeśli spradzaz sobie foteczkę w google i widzisz samolot po raz pierwszy a potem oglądasz zdjęcia wraku i stwierdzasz na podstawie takiego researchu, że to feek, lub jeśli piszez, że póki nie ma zdjęcia to nie wierzysz, to ja nie mam więcej pytań.
  • Odpowiedz
@Pryshlyak: podałem ci najprostszy przykład z brzegu, to mial byc prymitywny przykład, żeby ci zobrazować, że nawet w tak prosty sposób mozesz oddzielić fake news od prawdy, w tym czasie wykopki juz mialy orgazm pod tym postem. Kolejny przykład, prezydent Ukrainy dal na tt info, ze cieśniny zostają zamknięte dla ruskich okrętów, sprawdzilem w 5 minut, ze Turcja zdążyła zdemontować i wedlug prawa z 1936 Turcja moze je zamknąć tylko
  • Odpowiedz
@Godir17: Gościu, ale fakenewsy były, są i będą i wcale nie stanowią takiego odsetka jak podałeś (no chyba, że wszystkich posądzasz o dezinformację). Sprostowania są zwykle po kilkunastu minutach. Nie bardzo wiem teraz o co się burzysz.
  • Odpowiedz
@I_am_the_liquor: Nie zgadzam sie z kazda z ich opinii, ale chyba maja do tego prawo? Chcesz zamykac usta kazdemu kto mysli inaczej? Niech zgadne, covidiota przeniesiony na watki wojenne?
  • Odpowiedz