Wpis z mikrobloga

@zenon_z_chorzowa1: Jak traktuję? Śmieszy mnie ich wiara w bajki ze sprzecznej ze sobą książki, to fakt, ale nie dyskryminuję ich w żaden sposób. Co byś uznał o dorosłej osobie poważnie wierzącej w magiczne jednorożce, które zsyłają na ziemię dobro? Ty i tylko ty nazywasz innych cytuję ''podludźmi'' i się nie wykręcaj.
  • Odpowiedz
@AntemuralePrzegrywitatis: dobra, nie wiem jak to prościej napisać: jakby Jurii nie został wychowany w wierze przez klęczącego Janusza, to dziś byłoby mu trudniej znaleźć w sobie siłę do walki. To co robią klęczące Janusze dziś w Polsce nie ma znaczenia dla dziś w Ukrainie, ale może mieć znaczenie dla jutra w Polsce. Beka z ciebie, że nie potrafisz zrozumieć prostych związków przyczynowo-skutkowych i tyle.
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1: Nie traktuję nikogo gorzej, bawi mnie to tylko, ciebie nie bawi jak stary chłop wierzy w magiczne kucyki? Gdyby ktoś tu teraz napisał na tagu #ukraina na poważnie ''modlę się do najjaśniejszego, wszechmocnego jednorogiego kucyka z końca tęczy, albowiem wielka jest moc jego, i zaprawdę zbawienie da tym, którzy podążają za słowem jego'' to byś nie miał beki?
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1: Ale ja nikogo nie nazwałem ''podczłowiekiem''. Twoja reakcja na ubaw z wiary w coś na poziomie wiary we wróżki, smoki i jednorożce była przesadzona. Nie sądzę, by mój ubaw z rzeczy tak niepoważnych czynił mnie ''podczłowiekiem''.
  • Odpowiedz