Wpis z mikrobloga

Dobra ja wiele rozumiem, ale jak ku*wa dodanie flagi do logo bądź zdjęcia ma pomóc Ukrainie? O ile osoby prywatne rozumiem (ale nie popieram), to firmy i to całkiem duże wykorzystują to jedynie w celach marketingowych, a to już czyste skur********o. Pasibus, główna siedziba syfu „łaskawie” wrzuca logo z flagą Ukrainy. O dzięki Ci wielki Pasibusie za twą nieocenioną pomoc. Dobrze ze pod zdjęciem jest link do zbiórki i zachęta do pomocy, a nie czekaj nie ma. Tymczasem Panek oddaje 1000 swoich samochodów, aby bezpiecznie przewieźć uchodźców do różnych miast w Polsce. Jeżdżą za równo pracownicy Panka jak i zwykli ludzie, którzy zgłosili się mailowo. Żeby nie było, że tylko duże firmy coś robią, to jeden naprawdę dobry metalowy zespół z Wrocka, swoją drogą moi znajomi, robi dobrą akcję. Tutaj linkuje: https://www.facebook.com/100048612377681/posts/443625830601159/?d=n
Wpadnijcie, pomóżcie jeśli możecie :)
W komentarzu Panek, żeby nie było
#pasibus #jedzenie71 #wojna #ukraina #rosja #wroclaw może w końcu #pasibusisoverparty ? #wykoppomaga
Natorosl - Dobra ja wiele rozumiem, ale jak ku*wa dodanie flagi do logo bądź zdjęcia ...

źródło: comment_1645904095zeuZkTUrlQvq9UhFTapZI7.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Natorosl: Chodzi o gest. W dzisiejszym świecie nie zwraca się uwagi, bądź też nie chce się na nie uwagi zwracać. Takie rzeczy podnoszą na duchu i podnoszą morale.
  • Odpowiedz
@maszpozdro: Bardziej #pasibusisoverparty bo od 5 lat robią różne ch*j**** o ch*jowych burgerach które sam hejtuje co 2 wpis nie wspominam ale np o akcji na 2mln zł pod tytułem „ratujmy pasibusa” w tydzień po tym jak w 2020 zamknęła się gastronomia przy równoczesnym zamknięciu wszystkich lokali już wspomnę
  • Odpowiedz
@Natorosl jestem największym #!$%@? pasibusa we Wrocławiu ale szukacie dziury w całym. Flagi w profilowkach, malowanie kreda na ziemi to wszystko jest ważne. Jak walczysz na wojnie dobrze jest wiedzieć, że cały świat jednoczy się i cie wspiera a nie wypina na ciebie dupe. Mogli zrobić więcej ale nie zrobili i nie ma co ich chwalić ale #!$%@? też nie ma za co.
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: Wiesz co ja się generalnie zgadzam - tylko pasibus nie zrobił niczego od x lat bezinteresownie. Fajnie wyjść na miasto i zobaczyć że oświetlenie jest żółto niebieskie albo że ludzie to zwyczajnie na fb/ig/tt/twitterze popierają aleeeee zwyczajnie jak są dużą marką to mogli by pomoc trochę bardziej (zawieźć jedzenie/zrobić zbiórkę/zrobić jakiegoś burgera z kapustą i nazwać go Burger ukraiński i ogłosić że cały dochód z jego sprzedaży trafi na cele
  • Odpowiedz