Wpis z mikrobloga

@quiescentplum: Nie wiem o co Ci chodzi, ale nie, nie każdy, kto się wypowiada publicznie - nawet, jeśli się zacznie np. jąkać - mówi coś w stylu "Wybaczcie mi... Co ja tu robię? Zaraz się pogubię."

Jak nie jesteś przekonany to tu jest inny przykład, kiedy już dość mocno odleciał
emptysquare - @quiescentplum: Nie wiem o co Ci chodzi, ale nie, nie każdy, kto się wy...
Nie wiem o co Ci chodzi, ale nie, nie każdy, kto się wypowiada publicznie - nawet, jeśli się zacznie np. jąkać - mówi coś w stylu "Wybaczcie mi... Co ja tu robię? Zaraz się pogubię."


@emptysquare: Wyżej pisałeś o problemach demencyjnych, teraz piszesz o tym, że ma nietypową reakcję na to jak zaczyna się jąkać/straci wątek w trakcie publicznego przemawiania (w sumie trochę beka, bo sam mam podobną). To są dwie
@quiescentplum:
Taka reakcja na stracenie wątku jest jedną z poszlak wskazujących na problemy demencyjne. W połączeniu z innymi sytuacjami, kiedy Joe nie domaga składa się na obraz człowieka, który ma problemy demencyjne.

Co do drugiego filmiku - nie chodzi o samo nieskładne mówienie, ale przede wszystkim o treść tego, co mówi. Luźny transkrypt połączony z tłumaczeniem:

Pierwsza scenka z filmiku:
A pytanie brzmi, czy powinnismy byc w sytuacji, w ktorej... dlaczego