Wpis z mikrobloga

Czy tylko mnie #!$%@? #!$%@? sieć #tmobile? Przez 10 lat byłem w #play ale się #!$%@? naczytałem na wykopie, że play to gówno, że tracą zasięg itp. No i oczywiście kurdej - szatan. Postanowiłem zmienić sieć miesiąc temu i to #!$%@? była #!$%@? decyzja. Mieszkam w #torun i co chwilę tracę zasięg. #!$%@? internet muli jak #!$%@? i w sumie cenowo podobnie jak w play.
Jaki ja #!$%@? byłem głupi. Bardzo żałuję i obiecuje, że wracam do play jak mi się umowa skończy
#zalesie
  • 15
@PanKracy582 No właśnie. Cała Polskę zjeździłem z netem i telefonem w play i sporadycznie był problem z zasięgiem. A tu #!$%@? jakby nie patrzeć duże miasto i mnie szlag trafia od 2 tygodni. Nawet na mobilnym necie play mi gry online na ps4 śmigały, a teraz to zapomnij
abonament bo jestem "wielkim firmowcem " i wrzucam telefon z netem w koszty.

@janekkasnik: Co nie zmienia faktu, że to (niestety niemiła - rozumiem rozgoryczenie) nauczka przyszłość - najpierw testy, potem "cyrograf". ;)

Ale ogólnie działanie sieci komórkowych (w tym internetu mobilnego) mocno zależy od lokalizacji i nie da się wyczytać "z mapki", jak to wygląda w danej lokalizacji. Dlatego tak bardzo wskazane jest przetestowanie tego samemu.
@janekkasnik: Abonament na firme ale przeciez moglem dokupic osobny starter i doladowac go na dobe czy tydzien zeby sprawdzic zasieg, sprawdzenie przed przeniesieniem numeru. Ja nie narzekam na Orange, z T-Mobile mialem internet domowy, w mojej miejscowosci gdy kiedys wyprobowalem startery Plusa i Play w razie wiekszej awarii dziwnym trafem zaden z 4 operatorow nie dzialal, wiec zabezpieczanie sie jest bez sensu przynajmniej w mojej okolicy.

@mp107: Co do mapki,
W ostatnich kilku latach miałem Play, T-Mobile, plus teraz mam Orange i jest najlepszy że wszystkich, mam flex place 30 zl - 30gb, cała reszta bez limitów. Polecam. Jestem z Toruń
@janekkasnik: podaj mniej wiecej lokalizacje gdzie ci zrywa. U mnie w plusie przerywało jak wracałem z pracy, Legionów/Żwirki Wigury.
W heyah, też nadajniki T-Mobile mega mi zamulało przy ZDZ na Żółkiewskiego