Wpis z mikrobloga

@Logika_wykopu: I po co mi powiadomienia zaśmiecasz, buraku? Nie masz nic interesującego do napisania, to zamilcz.

@CzajnikZniszczenia: Ale wiesz, że to nie oznacza, że się z nim nie zgadzają? Mogą uważać, że publikacja takich wypowiedzi jest nierozważna. A poza tym nie raczyłeś odpowiedzieć na moje pytanie.
  • Odpowiedz
I po co mi powiadomienia zaśmiecasz, buraku? Nie masz nic interesującego do napisania, to zamilcz.


@vrim: Może trochę szacunku, co? Ja tylko przytaczam informację z mojego źródła, nie napisałem nigdzie, że się zgadzam z tym stwierdzeniem.
  • Odpowiedz
@Logika_wykopu: A tym źródłem jest twoja licha mózgowniczka. A artykuł na RT można przeczytać, a wchodzenie w płytkie meandry rzeczki biedamyśli nie jest ani ciekawe, ani opłacalne.
  • Odpowiedz
@Aerodynamiczny_Lech_Kaczynski: swoją drogą po komentarzach widzę, żeś elektorat Lewicy - partii nawołującej do redukcji wydatków na wojsko i ludzi, którzy wręcz twierdzili, że Polska nie potrzebuje armii... Pierwszymi, którzy powinni przejrzeć na oczy są tacy jak ty.
  • Odpowiedz
@looonger: pewnie będzie tłumaczył to tak że putin rozkazał wykonanie specjalnej operacji wojskowej, ale nie było w niej mowy o atakach na ukrainców, że tego nie rozkazywał xD
  • Odpowiedz
@Bova: dobra, przejrzalem jego tweety... co Cię boli najbardziej? Jak dla mnie to tam żadnych szokujących wpisów nie ma... ma swoje zdanie, jest krytyczny wobec obiegowej opinii informacyjnej i tyle... Chyba trochę "srasz ogniem" Szanowny wykopowiczu.
  • Odpowiedz