Wpis z mikrobloga

Łączył ktoś z Was dziurawiec z emką? Tak, wiem, że teoretycznie niebezpieczne połączenie, ale może ktoś testował w praktyce? Ciekawy też jestem czy jakby wziąć np. 50 mg w miksie z grzybami, zamiast standardowej dawki to byłoby bezpieczniejsze...

#narkotykizawszespoko
  • 9
@0Fifi: to też słyszałem, że ma takie właściwości, ale nie pamiętam, czy jest prawdziwym SSRI, czy tylko działa w podobny sposób. Raczej typowym SSRI nie jest, bo grzyby podobno wzmacnia, a przy zwykłym SSRI raczej by zbiło tripa. Chyba, że połączenie iMAO i SSRI tak działa...¯\_(ツ)_/¯
@AlexanderShulgin:
Z taką informacją jeszcze się nie spotkałem, choć to pewnie wszystko zależy od dawki. Co do miksu z emką, to póki co na zagranicznych stronach, poza standardowymi ostrzeżeniami przed takim połączeniem, o dziwo można się spotkać z opiniami od osób, które próbowały go w praktyce, że nie miały żadnych negatywnych efektów, a nawet sobie chwalą. Oczywiście nikogo nie namawiam jak coś.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Multiwitamina-_:
Chodziło bardziej o to, że biorę dziurawiec na co dzień i siłą rzeczy mam go w krioobiegu, a nie, że chcę nim wzmocnić fazę. W każdym razie odpuściłem sobie i poszedłem w inne specyfiki.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jednak czytając opinie ludzi to obstawiałbym, że jest bardzo słabym iMAO, albo w ogóle jego mechanizm działania jest inny niż się powszechnie przyjmuje.