Wpis z mikrobloga

Nie chce mi się wierzyć, ze Putin faktycznie tak dostaje po dupie. Że nie spodziewał się oporu, że nie przygotował na takie okoliczności. Pisanie, że to głupek i tępak mnie śmieszy, bo do takiej operacji przygotowuje sie kilka lat, na co dowodem są zgromadzone zapasy finansowe. Nie docenianie Putina to ogromny błąd. On wykonuje swój plan i ma zapewne różne scenariusze w kieszeni.
Jeśli chcesz wygrać, musisz spodziewać się, że przeciwnik jest dużo mocniejezy i mądrzejszy niż jest w rzeczywistości. Trzeba być po prostu czujnym, bo ta cała niby nieporadna akcja kacapa mi mocno śmierdzi.

#ukraina #wojna
  • 85
@RenkaRenkeMyje za dobrze idzie, zawsze należy oczekiwać zwrotu akcji. Ledwo odparli atak jakich patałachów i popadną w samozachwyt, a potem się zdziwią.
Może taki właśnie jest plan? Odwrócić uwagę, ściągnąć uwagę na slabiaków, którzy i tak się poddają, stracić parę starych gratów a potem wbić od strony Białorusi na nowym sprzęcie w czasie gdy Ukraińcy nagrywają śmieszne filmiki na tiktoka?
@RenkaRenkeMyje: też trudno mi w to uwierzyć, a dodatkowo zaskakują mnie ludzie którzy implikują że to Putin jest głównym strategiem , przecież nad strategią pracował i pracuje na pewno tam cały sztab ludzi, pewnie przygotowane mają setki dokładnych scenariuszy z rozmaitymi rozgałęzieniami
Wg. mnie idzie wg. planu pewnie się mylę ale zgaduję że planem docelowym jest izolacja od zachodu oraz otwarcie na Chiny +sojusze z innymi krajami azji/bliskiego wschodu
Kutwa tyle sie naczytałem o Specnazie itd. Gdzie oni są?! Co nie widzę filmiku, zdjecia, to jakieś chłopaczki po 19 lat w przydużych mundurach….
@RenkaRenkeMyje: jest znacznie więcej dowodów za tym że kacapy #!$%@? i nie doszacowali zdolności bojowych Ukrainy. Pierwsze dzień wyraźnie pokazał że głównym celem było osadzenie marionetkowego rządu, poprzez przejęcie lotniska pod Kijowem i przerzucanie lotnictwem. Cały misterny plan poszedł w #!$%@?. Od Zachodnich przydupasów i Puchatka dostał na to 2 dni. Wyraźnie widać nagłą zmianę narracji i podejście polityków prorosyjskich. Co późniejsze wystąpienie to Putin coraz bardziej #!$%@?. Proszą o pomoc
Pisanie, że to głupek i tępak mnie śmieszy, bo do takiej operacji przygotowuje sie kilka lat, na co dowodem są zgromadzone zapasy finansowe.


@RenkaRenkeMyje: i co z tego? W skorumpowanej Rosji gdzie paliwo do czołgów czy racje żywnościowe są pewnie regularnie przehandlowywane za fajki, wszystko działa jak za komuny czyli sprawy się "załatwia", liczy się kogo znasz i jakie masz "plecy", nadzór nie istnieje a stanowiska obejmuje się nie za kompetencje
@RenkaRenkeMyje: a no i jeszcze wydaje mi się że nie docenił Amerykanów. Może uwierzył własnym trollom że Biden to zdemenciały dziadek?

A tu cyk, CIA wyniuchało inwazję na miesiąc przed (nie zdziwie się jeżeli złamali ruskie szyfry albo coś, aż zbyt dokładnie wiedzieli co się święci), zachód wysłał ukraińcom trochę mocnej broni a w międzyczasie Amerykanie pewnie strumieniują do sztabu Ukrainy na bieżąco informacje o ruchach rosyjskich wojsk.

Tak gdzieś kiedyś