Wpis z mikrobloga

Mirki takie pytanie, wybrałem astrologa. Samą magią mam problemy z minibossami w dungeonach xd więc postanowiłem, że zostanę paladynem. Znalazłem uchigatane i myślę czy nie poexpić wbić lvl aby móc się nią normalnie posługiwać i wmontować w nią kamień, który będzie ją skalował z moją inteligencją. I dochodzimy do sedna, są takie kamienie w Elden Ring bo w ds3 z tego co pamiętam to były
#eldenring
  • 6
@malyyoda dosłownie z prawie każdym, w ds3 grałem rycerzem, tutaj myślę sobie, że można spróbować maga, więc wybieram astrologa i gram, najpierw trafiam na zwierzoluda (?) z Farum Azula i za szybki jest, żeby wszystkiego unikać, dodatkowo nie mogę wyczuć okienka na mój atak, niepokonałem. Potem trafiłem na tego giganta w jaskini, padł zanim zdążył się zamachnąć xD easy win, pokonany. Ostatni z jakim się jak na razie zmierzyłem to ten ninja
@Tratak:

A moim podstawowym mieczykiem zadaję mu śmieszny damage, dodatkowo ma on mały zasięg, przez co jestem mocno podatny na kontry od ninjy, niepokonany.


ej ej, ja mam jakiegos sworda i spokojnie te poczatkowe dungeony ogarnialem, przy drugim ognisku jest kowadlo do upgradow, przy 3 lvlowanie wiec mozesz podbic statsy, pozniej chyba od kolejnego masz dostep do okraglego stolu gdzie tez jest kowal i on sprzedaje juz wiekszoc broni na poziomie
@3mortis dobra, już zaczynam powoli maga ogarniać, wyżej wspomniani mini bossowie już wąchają kwiatki, a teraz do nich dołączył dyniogłowy, klucz to ogarniać ataki wroga i nie spieszyć się zbytnio. Przy okazji znalazłem osobę sprzedającą czary, teraz ogarnąć miecz skalujący się z inteligencją i można ruszać dalej ( ͡ ͜ʖ ͡)
Przy okazji znalazłem osobę sprzedającą czary, teraz ogarnąć miecz skalujący się z inteligencją


@Tratak: jesli dobrze pamietam to na wschodzie, na południe od bagna ze smokiem jest plaza, mozna tam zeskoczyc kuniem na ten powietrzny tunel

Tam jest olbrzym i z niego mi dropnelo