Wpis z mikrobloga

W #radio357 właśnie ostrzegali przed fake newsami i podali dwa przykłady: Klitchko w mundurze przeładowujący broń (zdjęcie z ćwiczeń a nie z ostatnich dni) i zdjęcie samolotu zestrzelonego przez Ukraińców (w rzeczywistości: zdjęcie z lat 90tych). Tak, TE DWA PRZYKŁADY!!! I tak się kończy moja przygoda z tym radiem, wiem ze to słowa gościa audycji pani Darmetko, ale owa pani się z nimi zgodziła…. Ha tfu!!!!!!!! #ukraina #rosja
popik3 - W #radio357 właśnie ostrzegali przed fake newsami i podali dwa przykłady: Kl...

źródło: comment_1645861668WDdyrHdDGJ33mppNScznRu.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • 6
@Sl_w_k_1 ale w tej sytuacji jakie znaczenie ma, czy akurat to zdjęcie jest prawdziwe? Są ważniejsze, bieżące newsy, które wymagają weryfikacji.
  • Odpowiedz
@popik3: a wiesz że nie tylko Ty tego słuchasz? To co mówisz to wg mnie manipulacja, bo było masę przykładów ruskiej propagandy. W zasadzie Wiekszosc audycji jest o ruskich trollach i o tym jak dzialaja.
  • Odpowiedz
@popik3: kto kolwiek sądziłem ze foto kliczki jest na świeżo z frontu jest #!$%@? debilem. A to nie byly zadne fake newsy tylko byly artykuły o kliczko pozostajacym bronic kijowa a wiadomo ze fotka poglądowa
  • Odpowiedz
Czyli przesłuchałeś 5 min z godzinnej audycji i na tej podstawie hejtujesz cale radio


@dzana: i prawidłowo, tuby propagandowe powinno sie eliminować gdy tylko jakiś dziennikarz w nocy przez sen pomyśli o jakimś fałszywym artykule

W ogóle, od początku te nowe "radia" były przekłamane. Czego się ludzie spodziewali po pajacach widzących tylko złotówki.
  • Odpowiedz
  • 0
@dzana: Każdy „patron” może odsłuchać całej audycji w formie podcastu i zastanowić się czy ilość plucia na Ukrainę mieści się w jego granicach. W moich nie mieści się te 5 minut które słuchałem. Więcej nie potrzebuje. Dla mnie patronowanie takich wysrywów to hańba.
  • Odpowiedz
@popik3: @Nabuhodozur: co wy pieprzycie. W radiu od paru dni jest jedynie narracja antyrosyjska. Przywalacie się do 5 min całkowicie wyrwanych z kontekstu. Weź sobie przesłuchaj w takim razie całą audycję i wtedy rozmawiajmy, bo aktualnie sami manipulujecie.
  • Odpowiedz
@popik3: misiek ale to jest fakt z tymi zdjęciami, wydźwięk był jednoznaczny, że jest szum informacyjny a jedyny wniosek z tego płynący jest to żeby weryfikować informację.
Wyrwałeś jedna informacje z kontekstu, może nie słuchałeś całości ale myślę, że nikt tak tendencyjnie jak Ty tego nie zinterpretował.
  • Odpowiedz