Wpis z mikrobloga

#fifa ......FIFA FIFA FIFA i jeszcze raz fifa...i teraz pojawia się pytanie... JEŚLI FIFA w jakikolwiek sposób zbanuje Rosję w rozgrywkach piłkarskich - na jakimkolwiek poziomie i imprezie...to Czy ta komputerowa FIFA...postąpi tak samo?
To mnie najbardziej ciekawi...;)
  • 5
@Polnischefuhrer ... No ja doskonale wiem natomiast jestem ciekaw jak wygląda sytuacja w takiej rzeczywistości tym bardziej że teraz od kilku lat mogą automatycznie robić jakieś poprawki i usuwać część zawartości zmieniać i tak dalej dlatego jestem ciekaw...
@Polnischefuhrer ... No zapomniałem dodać że też kiedyś pytałem tutaj bo od kilku lat nie gram w tą grę czy jak pojawił się kobit to czy w tej grze na stadionach tak samo było mniej kibiców albo było widać na przykład postacie w maskach i tak dalej i tak dalej i tak dalej tak samo jak kontuzje piłkarzy czy były kontuzję typu piłkarz ma covid...itp;)
@nudziarz123: tego nie wiem, bo sam nie gram od kilku lat. Ale to tak samo jakby do gry dać Koreę Północną czy III Rzesze. Gdyby inne marki się nie wycofywały to EA nie wyszłoby przed szereg, ale w tym wypadku nie mają wyboru. Tak stracą cześć pieniędzy, a w wypadku dodania Rosji mogliby moim zdaniem upaść całkowicie.