Wpis z mikrobloga

Ale przecież Nitro już sprzedał że tam było coś nielegalnego. Inaczej by nie bał się opisać co tam się zdarzyło pod pretekstem tego że "nie ma dowodu w postaci filmiku" XD. Przecież jak powiem w internecie że widziałem jak jakaś publiczna osoba wali wódę na chacie to nie mogę mieć konsekwencji przez rzekome pomówienie, skoro opisałem czyn legalny.
#famemma
  • 15
  • Odpowiedz
@darksheep68: Powiedział tylko, że nie chce sie wypowiadać. Widział film jak typa rucha i był zdziwiony informacją, że Polak tam też był.
Jak sie okazało to Polak sam naściemniał Rafalali, że tak było, a potem ją oskarżyli o pomówienia i w sądzie wygrali.
Sama laska raczej nie była gwałcona skoro tego nie zgłosiła choć miała dowód w postaci filmu, który śmigał po sieci w tamtym czasie.
  • Odpowiedz
@Duszqable: No nie, powiedział że nie opisze tego co było na tym filmie, bo nie będzie miał dowodu jak zostanie to uznane za pomówienie. Powiedział też że był tam Zabielski, Malczynski powiedział natomiast, że na filmie ruchali laskę w trzech. Polak powiedział że był w pobliżu. Chodzi tu o "pierwszy" filmik, trzeba po prostu połączyć fakty.
  • Odpowiedz
@darksheep68 przecież napisał takefunowi co bylo na filmie

Na co takefun odpisal: To zależy jakie stadium.

Hmm... co może zależeć od stadium. xD Jeśli bierzemy pod uwagę stadium odurzenia i nielegalne czyny, które zależą od stadium xD
  • Odpowiedz
@darksheep68:

nie opisze tego co było na tym filmie, bo nie będzie miał dowodu jak zostanie to uznane za pomówienie.


no i słusznie, po co robić sobie problemy, palnie coś głupiego, wyjdzie, że jednak było inaczej i będzie przypał. To chyba logiczne.
  • Odpowiedz
@Duszqable: ale oni niczego nie wygrali, to była ugoda. A tak poza tym, to rafalala poszła na ugodę z zabielskim, a nie Polakiem, który niby ją wkręcał, że też jest na tym filmiku i przez to „wygrali” sprawę w sądzie.
  • Odpowiedz
Gdyby powiedział co robili na tym filmie (Sam zaznaczył że to nie był gwałt ani akt pedofilii) to nie byłoby to pomówienie skoro akcja była ponoć legalna. No chyba że nie wiem, wciągała im koks z kutonga czy coś xd
  • Odpowiedz