Wpis z mikrobloga

@Pesadelo @nophp @Dyktator90: Może ostatnie wieści od NATO o pełnym wsparciu Ukrainy sprawiły że ten patafian wykona ruch ostatni jaki może i ukarze tych co najmocniej się plumkają ...śmiejcie się ale ja bym na miejscu Putina wybrał właśnie PL :( (wysłanie dziś broni)

I piszę to tylko w kwestii strategicznych
  • Odpowiedz
@niewiempoco: Czyli wybrałbyś samobójstwo całego narodu. Bo użycie atomówki = odwet i zamiana Rosji w radioaktywną pustynie. Tego już nikt by nie odpuścił, USA, Turcja, Japońce itd. Na wschodzie nic by nie zostało.
  • Odpowiedz
Na wschodzie nic by nie zostało.


@Pesadelo: Idzmy dalej. Świat patrzy na to co zostało z Warszawy..... myslisz że po tym świat by odpowiedział kontruderzeniem atomowym? NIE. Bo to zagłada obydwu narodów.

Putinowi ta nauczka by wyszła.
  • Odpowiedz
@niewiempoco: Oczywiście że by odpowiedział. Jak raz sie odważył to odważyłby sie i drugi i trzeci. Nikt nie pozwoliłby sobie na takie napięcia. Zresztą Putek sam o tym wie, i powiedział że podczas otwartego konfliktu zwycięzców NIE BĘDZIE.
  • Odpowiedz
@Pesadelo: Obyśmy się wszyscy mylili. Ale podciagniecię takich rakiet pod granice Ukrainy sprawiłoby że ich lot trwałby jakieś 5 minut i w sumie nikt by tego nie zauważył. Zamiast walic na pół świata znad uralu na pół globu z alarmowaniem systemów.

Dobra, dosyć. Każdemu się tu udziela nastrój Falloutowy. Dajmy spokoj.
  • Odpowiedz
@niewiempoco: Zresztą nawet nie wiadomo gdzie on z tym jedzie. A od razu zakładasz że na Ukraine wystrzelić w Polske XDD moge sie założyć że dziesiątki razy takie rakiety już były przewożone po prostu wewnątrz Rosji. Moskwa/Kazań/Nowogród/Omsk itd. Gdziekolwiek.
  • Odpowiedz
na Ukraine wystrzelić w Polske XDD


@Pesadelo: To jest tyko moje pleple przeciez, uważam że to byłby dosyć strategiczny cel i pokazówka dla debila. Najlżejszy i najmocniejszy jednoczesnie w tej sytuacji.

A co do Twojego "dziesiątki razy systemy TOPOL są wożone po moskwie" ...heh, to chyba było głupsze niż moje pleple o celu w Polsce.
  • Odpowiedz
@niewiempoco: Nie ma nic głupszego niż pitolenie o rakiecie wycelowanej w kraj z którym nie prowadzi wojny. Weź sie meliski napij bo zestresowany chyba jesteś i obsrany gorzej niż ludność z Kijowie. Moskwa to jedno z największych miast na świecie, mógł przewozić z punktu A do punktu B czy punktu Y w Moskwie.
  • Odpowiedz