Wpis z mikrobloga

chłop wczoraj:
no spoko typ fajnie z jego strony że nie jest hipokrytą/tchórzem i nie sputinił do rumunii przy pierwszej okazji jak niektórzy tylko wydaje się być kimś kogo faktycznie można by nazwać głową państwa czy nawet czuć z niego jakiś rodzaj dumy czy inne patriotyczne b̶z̶d̶u̶r̶y̶  uczucia

chłop dzisiaj:
nie no jednak nie taki spoko a wręcz mocno niefajny
tzn pluję z całego serca i dupy na putwę jak tylko mogę i życzę jego w̶o̶j̶s̶k̶o̶m̶  bandytom zebrania jak najsroższego #!$%@? a jemu samemu i całej wierchuszce różnych niemiłych rzeczy których nie wymienię tu wprost bo nie chcę bana ani żeby wpis poleciał
a ukraińcom (i samemu zelenskiemu mimo wszystko) jak najlepiej
ale niewolenie kogoś tylko dlatego że urodził się z penisem i nie jest jednocześnie dzieckiem ani emerytem to barbarzyństwo totalne i powinno być uznawane za zbrodnię wojenną no bo tym de facto jest
płakać mi się chcę na myśl o chłopach ukraińskich co po prostu chcieliby żyć ale jacyś psychopaci na granicy odmówią im tego prawa bo tak, bo masz #!$%@? siurka między nogami
to jest totalnie chore okrutne absurdalne niedorzeczne poputinione posrane że brak mi słów dosłownie
ha tfu na patriarchat i cały ten chory system
no ale przede wszystkim na wannabe napoleona zafajdanego i militaryzm/imperializm/nacjonalizm/szowinizm

#ukraina #wojna #wojsko #rosja #patriotyzm #pieklomezczyzn #ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_1645802663O7JszGTVOzL0aVcFmsVeSz.jpg
  • 22