Wpis z mikrobloga

Z przykrością stwierdzzam, że jedyną opcją jest zdjednoczenie całego zachodu i nato i wjechać na ukrainie na pełnej #!$%@? i rozpierdzielenie kacapów. Póżniej zrobić to samo z moskwą. Jeśli tak się tego nie rozwiąże to niestety ale jakkolwiek się sytuacja na ukrainie nie potoczy to za 5 może 15 lat bedziemy mieć powtórkę z rozrywki w polsce albo i jeszcze dalej. Będziemy latami się onucami stresować.
#wojna
  • 23
@Oskins: wolę być ja niż, żeby były moje dzieci za x lat. Wyrosło nam #!$%@? pisiorskie pokolenie, które lubuje się tym zeby być pod czyimś butem niestety
@RetNom: Czy ty nie wiesz że i tak kiedyś dojdzie do kolejnej wojny światowej - po co zwlekać z czasem ? Jedyna możliwość pozbycia się rosji to zmasowany atak nuklearny na rosje. Bedą straty po zachodzie ale w końcu zniknie ta pieprzona rosja na czele z Putinem.
Czego wy #!$%@? nie rozumiecie ze to wywoła wojnę światową


@RetNom: Ona i tak będzie. Putler prędzej czy później zaatakuje któreś państwo NATO, najlepiej teraz wyczekać aż Ukraina wymęczy Rosję i wtedy wjechać na Moskwę na pełnej #!$%@?, zrównać z ziemią Kreml i wszystkie co ma jakiekolwiek znaczenie dla Rosji. Inaczej, tak jak pisał OP, będziemy mieć ruska za granicą w okupowanej Ukrainie i będziemy żyć w strachu latami.

Jak to
@piker ale ty wiesz ile oni mają głowic jądrowych? W przypadku kiedy Rusek będzie totalnie pod ścianą wystrzeli to na bank. Zimna wojna też trwała w #!$%@? czasu i ludzie żyli
@anusiaks no tylko ze Rosja automatycznie jakby zobaczyła na radarach w ich kierunku lecące bomby atomowe to też by wystrzeliła wszystko. #!$%@? to nie gra żeby bawić się życiem milionów ludzi. Nawet nie chce mi się pisać i myśleć co by było jakby te wszystkie rakiety jebły. Nierealny scenariusz