Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AntemuralePrzegrywitatis: od początku wiadomo że Ukraina nie ma szans z Rosją, jednak moim zdaniem negocjacje obecnie mają sens, skoro Ukraińcy nieźle się bronią i mają mocniejszą pozycję niż gdyby ruscy zajęli stolicę, pojmali przywódców kraju. Mają szansę na wynegocjowanie lepszych warunków, przynajmniej częściowe uratowanie kraju i czas na modernizację, ulepszenie wojska oraz gospodarki do kolejnego ruskiego najazdu
@mikau: chamie u starej w piwnicy to najwyżej ty marszczysz freda co noc, latało tutaj sto razy, w google znalezienie zajmuje pół sekundy, jak taki z ciebie nieogar to co ja mam poradzić, to, że ty czegoś nie wiesz i nie umiesz znaleźć nie znaczy, że tego nie ma, chamie.
@AntemuralePrzegrywitatis: skoro zajmuje pół sekundy to postaraj się dodawać jakiś link. Panuje szum informacyjny jak każdy pisze co chce, nieraz sam możesz wyczytać że ludzie piszą na tagu bzdury bez pokrycia więc miej choć trochę pokory i dodaj link do informacji a nie suchy tekst
Rownie dobrze mogę napisać że ufoludki wylądowały w Kijowie ale musisz sam poszukać bo to przecież pół sekundy w google jak coś mordeczko
@mikau: Gdyby nie taka agresywna reakcja to pewnie bym wkleił a na początku nie wklejałem bo widziałem to tutaj tyle razy, że wydawało mi się, że pewnie każdy widział to tutaj lub gdziekolwiek indziej. Po prostu pod wpływem emocji tak skomentowałem, że to chyba dość niedobry znak, i tyle. A tu od razu, że ferment xd