Wpis z mikrobloga

  • 7
810 + 1 = 811

Tytuł: Psychologia szefa 3. Zrozumieć zespół. Fenomen małej grupy
Autor: Jerzy Gut, Wojciech Haman
Gatunek: biznes, finanse
Ocena: ★★★★★★★
ISBN: 9788328339804
Wydawnictwo: Onepress
Liczba stron: 224
Forma książki: e-book
Ciekawa pozycja o zarządzaniu małym zespołem, który przez to, że jest mały ma ułatwione relacje i jednoczenie niestety również konflikty.

3 część serii Psychologia szefa, która moim zdaniem powinna być 1 tomem, a nie ostatnim. Autorzy pokazują ciekawe zależności między szefem, a małym zespołem, które często nie zachodzą w większych grupach. To co jest chyba najważniejsze w tej książce to właśnie te zależności. To jak mały zespół się rozwija, jak zmieniają się jego potrzeby, jak radzić sobie z czymś co autorzy nazywają po prostu marudzeniem i powoli wymuszać branie na siebie odpowiedzialności, to wiedza, którą wyniesiecie z tej książki.

Podoba mi się styl pisania, opieranie się na swoim własnym doświadczeniu, którego udało się autorom sporo zgromadzić. Do tego jest to próba przekazania wiedzy, bez mentalności wyciągnięcia pieniążków od czytelnika kolejną podobną książką z tego gatunku, jakich panowie Blanchard i Tracy natrzaskali już dziesiątki, a to przecież tylko 2 z wielu najczęściej "polecanych" autorów.

Ciekawe podejście do budowania i rozwijania zespołu, natomiast nastawione bardziej na pracę z polakami, a nie z dowolną inną narodowością, przez co trochę mniej przydatne dla mnie. Mimo tego, oczywiście polecam.

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
49/128
#bookmeter #czytajzwykopem #legimi #biznesbookmeter #finansebookmeter
ali3en - 810 + 1 = 811

Tytuł: Psychologia szefa 3. Zrozumieć zespół. Fenomen małej...

źródło: comment_1645776048LSTjpiPCSct5qQXVIdaZxU.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz