Wpis z mikrobloga

@polbanda: nie polecam się wkręcać w ten film, bo to kupa jest ;) Obejrzałem. Wątki polityczne dobre, ale dużo dramy i przestrasznej muzyki. Sztuczna gra. Liczyłem na więcej wątków politycznych.
@atrapa: no dlatego traktuję to jako rozrywkę

@animuss: to prawda, niektóre dialogi są po prostu śmieszne i te "ja nie chce umierać" mówione przez starego faceta w schronie (twardo siedzące dzieci ledwie puszczające małego szlocha)
@ri7h: nie dziwię się. Ja puszczałem to sobie w trakcie przygotowywania jedzenia w kuchni, a i tak sam się sobie dziwię że wytrzymałem. Z tym że ja skupiałem się tylko na wątkach politycznych, kompletnie nie czaję tych historyjek pomiędzy bohaterami - kto z kim i po co - wyłączałem się.
@polbanda: nie śmieszne tylko żałosne :) Dla mnie to serial który wygląda tak, jakby aktorzy mieli książki "aktorstwo nie tylko dla orłów" i czytali np: "aby scena była wzruszająca, zrób minę X". Podobnie z reżyserem i resztą ekipy. Mega sztucznie. Jedyna dobra rola to stary dextera i glucha laska. (czy ja tego już tu gdzieś nie pisałem? :P)